ÇOCUKLAR GÜNLERİNİ UNUTMADI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

16 Mayıs 2021 - 09:51

ÇOCUKLAR GÜNLERİNİ UNUTMADI

ÇOCUKLAR GÜNLERİNİ UNUTMADI
Son Güncelleme :

23 Nisan 2020 - 15:18

Bu Haber 11 kez okunmuştur.
reklam

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Çocuk Bayramını, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız evlerinde düzenledikleri görsel programlarla kutladılar.
Bugün, 23 Nisan… Çocuk Bayramı…Geleceğimiz olan çocuklarımızın bayramı.. Eskilerdeki gibi kutlayamaz olduk… Hani stadyumları dolduran coşkulu görüntüler vardı. Sıra bize gelsinde gösterimizi yapalım. Seyirciler bizi alkışlasın dediğimiz günler.. Geçit töreninde yürürken kalabalık içinde annemizin babamızın bizi görmeleri için uğraşı verilen görüntüler… hepsi geride kaldı…
Bu yılda, korana virüs salgını nedeniyle alınan tedbirlere takıldı,23 Nisan. Ancak, çocuklar Atatürk’ün kendilerine armağan ettiği bayramı unutmadılar. Çocuklar evlerinin balkonlarını veya bir köşesini Türk Bayrağı ve balonlarla süsleyip, çocuk bayramını vurgulayan sözler sarfetti.
Çocukları böylesine sevinçli mutlu görmekte yetiyor… Sağolun çocuklar… Size geleceğimizi emanet ederken Atatürk hiç yanılmamış..
YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.