ÇOK DEĞERLİ PROJELERİN VARLIĞI BİZLERİ MUTLU EDİYOR! - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

16 Haziran 2024 - 19:48

ÇOK DEĞERLİ PROJELERİN VARLIĞI BİZLERİ MUTLU EDİYOR!

ÇOK DEĞERLİ PROJELERİN VARLIĞI BİZLERİ MUTLU EDİYOR!
Son Güncelleme :

05 Eylül 2022 - 18:27

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı kurum müdürlerini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
ÇOK DEĞERLİ PROJELERİN VARLIĞI BİZLERİ MUTLU EDİYOR!
Milletvekili Kaşıkçı, İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, İl Sağlık Müdürü Mustafa Hanbolat, Orman Bölge Müdürü Ali Özdemir, Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Tecimen ve Antakya Şehit Mehmet Şenol Çİftçi İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Çağatay Açıkalın’ı ziyaret etti.
Tüm kurumların hazırlık aşamasında olduğu çok değerli projelerin olduğunu öğrenmekten Hatay adına mutlu olduklarının altını çizen Milletvekili Kaşıkçı “Önümüzdeki süreçte özellikle Sağlık İl Müdürlüğü bünyesinde hazırlıkları tamamlanan ve hayata geçirildiğinde ise ilimize önemli bir değer katacak bir projenin varlığını bugün birinci elden dinleme imkanı bulduk. Projenin duyurusu yapıldıktan sonra konuya dair düşüncelerimizi sizlerle paylaşacağım. Ayrıca ziyaretlerimizde bizlere eşlik eden Türkav Başkanı Sn. Mehmet Delioğlu ve Kamu-Sen Başkanı Sn. Hayri Şahin Başkanlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.