Cumhur ittifakı Belediye Başkan adayı Mehmet Hacıoğlu oldu - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

15 Ağustos 2022 - 07:41

Cumhur ittifakı Belediye Başkan adayı Mehmet Hacıoğlu oldu

Cumhur ittifakı Belediye Başkan adayı Mehmet Hacıoğlu oldu
Son Güncelleme :

22 Ocak 2019 - 9:02

Bu Haber 161 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı ilçesinde Cumhur İttifakı Belediye başkan adayı Mehmet Hacıoğlu oldu.
Hacıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;
“Sevgili Reyhanlı Halkı, Değerli Hemşehrilerim,
Ak Parti Reyhanlı Belediye Başkan Adaylığının tarafıma tevdi edilmiş olduğu Sayın İl Başkanımız tarafından şahsıma tebliğ edilmiştir. Bu göreve bizleri layık gören başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Partimize şükranlarımı sunuyorum. Cumhur İttifakı kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi de aday çıkarmayacak olup İttifak ortaklarımız ile birlikte Reyhanlı’mızda omuz omuza çalışacağız.
Rabbim bizlere güzel hizmetlerde bulunmayı nasip eylesin” dedi.
Hacıoğlu’nun biyografisi;
1967 Reyhanlı doğumlu olan Mehmet Hacıoğlu; İlk, orta ve lise öğrenimini Reyhanlı’da tamamladı. 1993’te ise Eskişehir Anadolu Üniv. İşletme Fakültesinden mezun oldu. 2001 yılında gümrük bakanlığının açmış olduğu sınavı kazanarak, gümrük müşavir yardımcılığı belgesini almaya hak kazandıktan sonra, 2006 yılında da Ulaştırma Bakanlığı’nca Ankara’da yapılan üst düzey yöneticilik belgesini almaya da hak kazandı.
Kuruluşundan itibaren sürekli olarak Ak Parti ilçe teşkilatının içerisinde aktif rol aldı. Parti içerisindeki aktif çalışmaları neticesinde 2007 tarihinde Ak Parti ilçe teşkilatı başkanlığına seçildi ve yedi yıl boyunca bu görevi devam ettirdi.
İlçe halkının ve Ak Parti teşkilatının şahsına dönük teveccühlerinin artması üzerine, parti teşkilatıyla ve yakın çevresiyle istişare toplantıları düzenledi. Yapılan toplantılar neticede 2015 de yapılacak olan milletvekili seçimlerinde aday adayı olmaya karar kıldı. Bu nedenle de 2014 sonunda Ak Parti İlçe başkanlığı için yapılan kongrede, başkanlığına aday olmadı.
Mehmet Hacıoğlu; 5 çocuk babası olup, çok iyi derecede Arapça ve iyi derecede de İngilizce bilmektedir.
Bu arada bugün Saat 16:00’da, Antakya Kapalı Spor Salonunda, TBMM AK Parti Grup Başkanı Naci BOSTANCI ve Milletvekillerinin katılımıyla Belediye Başkan Adayları Tanıtım programı gerçekleştirileceği öğrenildi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.