CUMHUR İTTİFAKI, TÜRKİYE’NİN ÖNÜNÜ AÇACAK « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

19 Ekim 2021 - 06:14

CUMHUR İTTİFAKI, TÜRKİYE’NİN ÖNÜNÜ AÇACAK

CUMHUR İTTİFAKI, TÜRKİYE’NİN ÖNÜNÜ AÇACAK
Son Güncelleme :

12 Haziran 2018 - 9:03

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Hatay Milletvekili Adayı Lütfi Kaşıkçı, seçime az bir süre kala çalışmalarına ve halkla kucaklaşmaya devam ediyor.
MHP Hatay Milletvekili Adayı Lütfi Kaşıkçı, MHP ve AK Parti’nin iş birliği ile ortaya çıkan ittifak ile 24 Haziran’da Türkiye’nin önünün açılacağını söyledi.
Cumhur ittifakın milletin aklı olduğuna vurgu yapan Kaşıkçı, Türkiye üzerinden oynanan oyunları bozacak olan ittifakın ancak cumhur ittifakı olduğunu söyleyerek, “Biz Cumhurbaşkanlığı seçiminde oyumuzu Recep Tayyip Erdoğan’a vereceğiz.” dedi.
Konuşmasında, milletvekilliği seçimine de değinen Kaşıkçı, MHP’nin 15 Temmuz darbe girişiminin ardından devletine, milletine sahip çıktığını ve cumhurbaşkanının yanında durduğunu söyledi. Kaşıkçı, “O günden bugüne kadar Devlet Bahçeli liderliğindeki MHP büyük sıkıntılar yaşadı. Artık hak ettiğini alma vaktidir. Milletvekilliği seçiminde, halkımızın helal oylarına talibiz.” İfadelerine yer verdi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.