CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN CUMA GÜNÜ HATAY’DA « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

25 Ocak 2022 - 23:12

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN CUMA GÜNÜ HATAY’DA

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN  CUMA GÜNÜ HATAY’DA
Son Güncelleme :

04 Nisan 2017 - 8:50

Bu Haber 18 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın halk oylaması kapsamında Hatay’a geleceğini bildirdi.
Atıç, parti binasında düzenlediği basın toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 7 Nisan Cuma günü saat 14.00’de Antakya İtfaiye Meydanı önünde vatandaşlarla bir araya geleceğini belirtti.
Referandum öncesi il genelinde çok ciddi çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Atıç, şöyle devam etti:
“Özellikle cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini bilgilendirmeye yönelik çok ciddi bir kampanya yürütüyoruz. Allah’a şükür iyi gittiğinin de kanaatindeyiz. Bu anlamda ilimizi teşrif eden çok değerli misafirlerimiz oluyor. Onlarda hem Hatay’a yapılacak hizmetleri hem de cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin neler getireceğine yönelik bir takım toplantılar yapıyor. Bu hafta cuma günü ilimizde bir takım toplu açılış ve temel atma törenlerini gerçekleştirmek üzere Cumhurbaşkanımızı Hatay’da ağırlayacağız. Ülkemizde ve dünyada liderliğini benimsetmiş, her yerde sevgi ve muhabbetle yer bulan Cumhurbaşkanımızı inşallah Hatay’da misafir edeceğiz.”
Atıç, hangi siyasi partiden olursa olsun toplumun her kesimini toplantıya beklediklerini kaydetti.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.