DAĞ, SAHA ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Eylül 2021 - 10:19

DAĞ, SAHA ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

DAĞ, SAHA ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ
Son Güncelleme :

26 Ocak 2019 - 13:20

Bu Haber 28 kez okunmuştur.
reklam

31 Mart seçimine aylar kala siyaset meydanı hareketlendi. CHP Genel Merkezi Reyhanlı Belediye Başkan Adayı olarak Diş Hekimi Nihat Dağ’ı aday göstermesinin ardından saha çalışmalarına başladı.
CHP Reyhanlı Belediye Başkan Adayı Nihat Dağ, “Reyhanlı CHP’nin en zayıf halkalarından birisidir, ben eski durumuna getirmek ve güçlendirmek için aday oldum ve başarılı olacağıma inancım tamdır, yıllardır buradaki insanlarımızla birebir görüşüp insan biriktirdim, kimileri ise para biriktirdi. Ben insanların dostluğunu, samimiyetini, kardeşliğini 23 yıldır biriktirdim. Onların dürüstlüklerine, samimiyetlerine en çok güvenen ve onlara inanan bir insanım ” diyerek yola çıktığını söyledi.
BEN, BU HALKA SEVDALIYIM
Başkan adayı Nihat Dağ, seçim bölgesini karış karış dolaşarak, halkla buluşmayı sürdürüyor. Çoluk çocuk, genç yaşlı kapı kapı dolaşarak vatandaşlarla kucaklaşan CHP Reyhanlı Belediye Başkan adayı Nihat Dağ, yapacağı projeleri halka anlatıyor. Dağ, “güzel günleri hep birlikte yaşayacağız diyerek, “Ben, bu halka sevdalıyım. Halk için, halkla beraber, hakça yönetim ve bölüşüm için. Geliyoruz zincirleri kıra kıra” diye konuştu.
NİHAT DAĞ KİMDİR?
Reyhanlı’da doğdu. İlk,orta ve Lise öğrenimimi Reyhanlı’da tamamladı. 1990 Yılında ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesine girdi. 1996 yılında mezun oldu.
Mezun olduktan hemen sonra Kendi memleketi olan Reyhanlı’da diş hekimliği mesleğini icra etmeye başladı. Van’da 15 ay yedek subay olarak askerliğini yaptı. Askerlik dönüşü Reyhanlı’da işine devam etti ve 22 yıldır mesleğini yürütüyor. 20 yıldır CHP’nin üyesi. CHP’nin seçim baraj altında kaldığı bir dönemde CHP parti üyeliğine başvurdu. 2003-2004 yıllarında Reyhanlı Spor Kulübü başkanlığı ve Reyhanlı Atatürkçü Düşünce Derneği kurucu üyeliği ve başkanlığını yaptı. Son 6 yıldır ise, CHP yönetim kurulu üyeliği, başkan yardımcılığı ve il saymanlığı görevlerinde bulunan Nihat Dağ, Evli ve 2 çocuk babası.YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.