DAHA TEMİZ BİR REYHANLI İÇİN CANLA BAŞLA - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

16 Haziran 2024 - 19:06

DAHA TEMİZ BİR REYHANLI İÇİN CANLA BAŞLA

DAHA TEMİZ BİR REYHANLI İÇİN CANLA BAŞLA
Son Güncelleme :

22 Temmuz 2022 - 8:49

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışmalarını sürdürüyor.
Reyhanlı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü periyodik olarak sürdürdüğü çöp toplama, mıntıka temizliği, konteynerlerin etrafına bırakılan çöp ve atıkların kaldırılması çalışmalarının yanı sıra tüm mahallelerde detaylı temizlik çalışması da yapıyor. Detaylı temizlik çalışması ile mahallelerde cadde, sokak ve kaldırımların süpürülüp yıkanıyor. Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, Temizlik İşleri Ekiplerinin Atatürk Caddesi üzerinde yaptığı genel temizlik çalışmalarını yerinde inceledi.
“Temizlik Ekiplerimiz sıkı çalışıyor”
Reyhanlı Belediyesi temizlik işleri ekiplerine kolaylıklar dileyen başkan Hacıoğlu: “Temizlik ekiplerimiz İlçenin yoğun yerlerinden başlamak üzere parkları ara sokaklardan kent içerisindeki boş arsalara kadar aralıksız temizliklerini sürdürüyor. Girilmedik cadde ve sokak bırakmadan daha temiz bir Reyhanlı için canla başla çalışıyor” diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.