Defne Engelliler ve Gönüllüler Derneği’nden Başkan Şanverdi’ye Nezaket Ziyareti « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

29 Kasım 2021 - 00:01

Defne Engelliler ve Gönüllüler Derneği’nden Başkan Şanverdi’ye Nezaket Ziyareti

Defne Engelliler ve Gönüllüler Derneği’nden  Başkan Şanverdi’ye Nezaket Ziyareti
Son Güncelleme :

21 Haziran 2016 - 9:29

Bu Haber 45 kez okunmuştur.
reklam

Defne Engelliler ve Gönüllüler Derneği Başkanı Furat Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi’ye nezaket ziyaretinde bulundular.
Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, konuklarını makamında ağırladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek şu ifadeleri kullandı; ‘’Reyhanlı Belediyesi olarak belediyemizde engellilere oda tahsis ettik ve Reyhanlı Engelliler Derneği ile birlikte engellilere tekerlikli sandalye dağıtarak, her zaman engellilerin yanında olduk dertlerine ve sevinçlerine ortak olduk’’dedi.
Başkan Şanverdi, önümüzdeki günlerde de, Defne Engelliler ve Gönüllüler Derneği üyelerini, Reyhanlı Engelliler Derneği üyeleri ile birlikte, iftarda misafir etmekten mutluluk duyacaklarını söyledi.
Ziyaret sırasında bir konuşma yapan Defne Engelliler ve Gönüllüler Derneği Başkanı Furat Yılmaz; ‘’Başkanımız bizleri kabul ettikleri için teşekkür ederiz. Başkanımızın hizmetlerini yakından takip ediyoruz. Defne Engelliler ve Gönüllüler Derneği olarak Yenişehir Gölü’ne gezi düzenlemek istediklerini ve tüm belediye başkanlarını yanlarında görmek istediklerini belirtti’’.
Ayrıca Dernek Başkanı Furat Yılmaz, Başkan Hüseyin Şanverdi’nin Defne Engelliler ve Gönüllüler Derneği üyeleri ve Reyhanlı Engelliler Derneği ile birlikte iftara davet etmelerinden dolayı çok teşekkür etti’’. Ziyaret hatıra fotoğrafların çekilmesiyle son buldu. (Haber Merkezi)
IMG_0080IMG_0007

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.