DESTEKLEMELER HAZİRAN’IN İLK HAFTASINDA ÖDENECEK - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

25 Mayıs 2022 - 13:07

DESTEKLEMELER HAZİRAN’IN İLK HAFTASINDA ÖDENECEK

DESTEKLEMELER HAZİRAN’IN  İLK HAFTASINDA ÖDENECEK
Son Güncelleme :

29 Mayıs 2020 - 9:51

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, pamuk desteklemelerinin Haziran ayı başında ödeneceğini açıkladı.
Destekleme ödemeleriyle ilgili listelerin sisteme girilmeye başladığını ve 2 gün içerisinde askıya çıkarılacağını belirten Milletvekili Hüseyin Yayman, 5 günlük askı süreci ardından destekleme ödemelerinin başlayacağını açıkladı.
Tarım ve Orman Bakanı Ekrem Pakdemirli ile görüşerek çiftçilerin beklentilerini ileten Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman ‘Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Tarım ve Orman Bakanımız Ekrem Pakdemirli çiftçi vatandaşların herhangi bir mağduriyet yaşamaması için gerekli talimatları vermişlerdir. Desteklemelere ilişkin listeler sisteme girilmeye başlanmış ve 2-3 gün içinde askıya çıkarılacaktır. 5 günlük askı süreci ardından liste kesinleşecek ve ödemelere başlanılacaktır. Çiftçilerimizin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz ‘ dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.