DİŞ HEKİMLERİ EXPO ALANINI GEZDİ « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

21 Ocak 2022 - 19:52

DİŞ HEKİMLERİ EXPO ALANINI GEZDİ

DİŞ HEKİMLERİ EXPO ALANINI GEZDİ
Son Güncelleme :

08 Ekim 2021 - 12:28

Bu Haber 8 kez okunmuştur.
reklam

Medeniyetler Bahçesi temasıyla kapılarını tüm dünyaya açmak için gün sayan EXPO 2021 Hatay alanları ziyaretçilerini ağırlamayı sürdürüyor.
Hatay’da buluşan Marmara Üniversitesi 1975 yılı diş hekimleri mezunları, EXPO 2021 Hatay’ın Antakya-Defne bölgesindeki alanını ziyaret etti.
EXPO 2021 Hatay Genel Sekreter Yardımcısı Musa Eskiocak’ın eşlik ettiği ziyarette diş hekimleri, alandaki çalışmaları yakından inceleme fırsatı buldu.
Musa Eskiocak ve EXPO 2021 Hatay yöneticileri, 220 dönümlük arazi üzerinde yapımı devam eden çalışmaları konuklarına detaylarıyla anlattı.
BİNGELİ: MÜTHİŞ HEYECANLANDIRICI BİR PROJE
Proje karşısında hayranlığını gizleyemeyen Diş Hekimi Hayri Bingeli, “Müthiş heyecanlandırıcı bir projeyle karşılaşacağımı hiç bilmiyordum. Bu kadar ağaçlandırma ve yapılan tesislerin halka yönelik olması, gençlerin faydalanması ve çocuk bahçelerinin yapılması çok iyi düşünülmüş. Çok beğendim. Bu ağaçları büyümüş halde görmek için tekrar gelmenin şart olduğunu düşünüyorum. Yeni yılda buraya gelmek farz oldu” diyerek emeği geçenlere teşekkürlerini sundu.
Antakyalı Diş Hekimi İnayet Taşçı da EXPO projesinin Hatay’ın geleceği için çok güzel bir yatırım olduğunu ifade etti.
Ziyaretin sonunda EXPO 2021 Hatay yöneticileri konuklarına çeşitli hediyeler vererek ziyareti unutulmaz kıldı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.