DSİ Heyeti Hatay’da « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

28 Ekim 2021 - 08:44

DSİ Heyeti Hatay’da

DSİ Heyeti Hatay’da
Son Güncelleme :

21 Haziran 2019 - 9:29

Bu Haber 19 kez okunmuştur.
reklam

DSİ 6. Bölge Müdürü Abdul Kasım Sarımehmet ve beraberindeki heyet Reyhanlı Barajı Afrin Çayı Davutlar Regülatörü Ve Derivasyon Kanalı İnşaatı ve Reyhanlı Barajı Takviye Tesisleri 1. Kısım (Karasu Regülatörü Ve Derivasyon Kanalı Yapım) İnşaatını inceledi.
Reyhanlı Barajı Afrin Çayı Davutlar Regülatörü Ve Derivasyon Kanalı İnşaatı kapsamında DSİ 6. Bölge Müdürü Abdul Kasım Sarımehmet, Bölge Müdür Yardımcısı Emrah Kaplan, Barajlar HES Şube Müdürü İhsan Pilatin, 63. Şube Müdürü Mehmet Ekinci ve yapı denetim görev teşkilatından oluşan heyet; regülatör temel forekazık ve derivasyon kanalı beton kaplama imalatlarını sahada inceleyerek tespitlerde bulundular.
Heyet daha sonra Reyhanlı Barajı Takviye Tesisleri 1. Kısım (Karasu Regülatörü Ve Derivasyon Kanalı Yapım) İnşaatını inceledi. Heyet iş kapsamında, yapımı tamamlandığında 2029 m uzunluğunda olacak olan Tünel 2’nin çıkış portalında yapılan imalatları yerinde incelemiş ve galeri yapılacak olan sahaları inceleyerek proje çalışmaları konusunda tespitlerde bulundu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.