EĞİTİMCİ ADNAN AÇIKEL MHP’DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDUĞUNU AÇIKLADI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

9 Aralık 2021 - 16:34

EĞİTİMCİ ADNAN AÇIKEL MHP’DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDUĞUNU AÇIKLADI

EĞİTİMCİ ADNAN AÇIKEL MHP’DEN MİLLETVEKİLİ  ADAY ADAYI OLDUĞUNU AÇIKLADI
Son Güncelleme :

17 Şubat 2015 - 9:43

Bu Haber 42 kez okunmuştur.
reklam

Eğitimci Adnan Açıkel, Alice Düğün Salonunda düzenlenen dayanışma toplantısında, Haziran ayında yapılacak Genel seçimde MHP’den Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
Yoğun katılımın olduğu toplantıda aday adaylığını açıklayan Eğitimci Adnan Açıkel şu ifadelere yer verdi; “Saygıdeğer ve herşeye layık değerli gönüldaşlarımız böyle bir tatil gününde büyük bir coşku ve katılımla bizlere gösterdiğiniz sevgi ve destek için şükranlarımı sunuyor 25. Dönem milletvekili genel seçimlerinde Milliyetçi Hareket partisi Hatay milletvekili aday adaylığımı açıklayacağım toplantımıza hoşgeldiniz.
Öncelikle kısaca kendimi tanıtmak istiyorum. Reyhanlı’da doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Reyhanlıda tamamladım.1978-1981 yılları arasında yüksek öğrenimimi Hatay Eğitim Enstitüsünde tamamladım.Daha sonra 10 yıllık bir ticaret hayatından sonra 1988 yılında Reyhanlı Lisesinde öğretmenliğe başladım. 2012 yılına kadar eğitim camiasında farklı görevlerde bulunup emekli oldum. 2014 yılında yapılan Mahali İdareler Yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden Reyhanlı Belediye Başkan Aday Adayı oldum” dedi.
Neden milletvekili aday adayı olduğumuda sizlerle paylaşmak istiyorum diyen Açıkel konuşmasını şöyle sürdürdü; “Herşeye layık Türkiye Cumhuriyetimizin bekası için, sizlerin sesi, nefesi ve hizmetkarı olmak için, Hatay’ımıza ve Türkiye’mize daha iyi hizmetlerde bulunabilmek için, Memurlarımızın, öğretmenlerimizin, esnaflarımızın, emeklilerimizin, nakliyecilerimizin, çiftçilerimizin, gençliğimizin ve tüm vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyip çözüm arayabilmek için, Hanımefendilerle birlikte siyaset yaparak hakkettikleri makam ve mevkilerle memleketimize hizmet edebilmek için, Önce sorun sonra çözüm felsefesinden uzaklaşıp bizi farklılaştıran değil birleştiren sorunsuz bir Türkiye için, Kardeş kavgası çıkaranlara vatanımızı böldürtmemek için, Manevi değerlerimizin siyasi malzeme yapılmaması içim, Özgürlüklerin genişletilip hakkını vererek hiçbir ayrıştırma yapmadan tek yürek, tek bilek olarak sevdamız Türkiye’miz için, Atatürk’ün “Yurttah Sulh, Cihanda Sulh” vecizesinde manasını bulan Sıfır sorundan sırf soruna dönüşen Türk-İslam coğrafyasındaki tüm kardeş ülkelerimizde kan akıtılmaması için, Vatanımıza Milletimize ihanet eden PKK ve Şer odaklarıyla işbirliği yapanlardan hesap sormak için, Ve bir Hatay ve Türkiye Sevdalısı olarak serhat ilimize ve herşeye layık yüce milletimize hizmet vermek için 7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan 25. Dönem milletvekili genel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden Hatay Milletvekili aday adayıyım.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerime ve gönüldaşlarıma en kalbi selam ve saygılarımı sunarım” diye konuştu.
Toplantıya; MHP İlçe Başkanı Gürhan Açıkgöz, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Partililer, Muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.