EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA ÖZKAN’DAN ŞANVERDİ’YE ZİYARET - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

15 Ağustos 2022 - 07:46

EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA ÖZKAN’DAN ŞANVERDİ’YE ZİYARET

EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA ÖZKAN’DAN ŞANVERDİ’YE ZİYARET
Son Güncelleme :

17 Şubat 2015 - 9:46

Bu Haber 35 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı İlçesine yeni atanan Emniyet Müdürü Mustafa Özkan, Reyhanlı Belediyesi hizmet binasına gelerek Başkan Hüseyin Şanverdi’ yi makamında ziyaret etti.
3′ üncü sınıf Emniyet Müdürü olan Mustafa Özkan, Hatay İl Emniyet Müdürlüğü emrinde görevli iken emekliliğe ayrılan eski İlçe Emniyet Müdürü Duygu Uzundurukan’ın emekliye ayrılması nedeniyle ilçeye atandı.
Tanışma ziyaretinde başkan Şanverdi, ”Yeni göreviniz; öncelikle size, ailenize ve ilçemize hayırlı olsun. Çok değerli mesai arkadaşımız eski ilçe emniyet müdürünün emekli olması ile üzülmüştüm ama sizin gibi değerli bir mesai arkadaşıma kavuşmanın şuan mutluluğunu yaşıyorum. İnşallah bundan sonra ilçemize birlikte hizmet edeceğiz” dedi ve ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek Emniyet Müdürü Mustafa Özkan’a teşekkür etti.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.