Enver Yılmaz Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

12 Nisan 2024 - 16:24

Enver Yılmaz Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

Enver Yılmaz Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı
Son Güncelleme :

16 Kasım 2023 - 16:01

Bu Haber 141 kez okunmuştur.
reklam

Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhur İttifakı aday adayı İş İnsanı Siyasetçi Enver Yılmaz, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.
Parti binasında çok sayıda partilinin katıldığı aday adaylığı açıklamasında konuşan İş İnsanı Yılmaz, şu ifadelere yer verdi;
“Değerli Büyüklerim, dostlarım, akrabalarım ve bu şehre gönül vermiş dava arkadaşlarım, çıkmış olduğumuz bu yolda beni yalnız bırakmadığınız ve zamanınızı ayırdığınız için sizlere teşekkür ediyorum.
Cumhuriyetimizin yeni yüzyılında, İlimizin ve ilçemizin vizyonunu değiştirecek, insanımızı hak ettiği değere ve hizmete ulaştırmak adına Milliyetçi Hareket Partisi – Cumhur İttifakı aday adaylığımı huzurlarınızda açıklıyorum.
Bu mücadelenin toyunu bugün hep birlikte başlatmış bulunmaktayız. Bu yolda BEN merkezciliği bir kenara bırakıp, herkesle el ele, kol kola daha mutlu bir REYHANLI için birlikte yürüyeceğiz.
Oğuz Kağan bir gün oğullarını toplar, her birine birer ok verir ve okları kırmalarını ister. Hepsi okları kırarlar. Sonra her birine üçer ok verir ve şimdi de kırın der. Hiçbiri aynı anda üç oku kıramaz. Ve evlatlarına der ki: “Oğullarım, sizler de bu oklar gibi tek tek olursanız, ayrı ayrı olursanız sizi kırarlar; birliğinizi, dirliğinizi bozarlar ama bu üç ok gibi birlik olursanız sizi kimse kıramaz.”
Atalarımızdan yadigâr bu hikâye her şeyi özetliyor.
Biz biriz, beraberiz…Birlikteyken güçlüyüz.
Buradan, benden önce aday adaylığını açıklamış, benden sonrada açıklayacak olan MHP ve AK Parti’nin Cumhur İttifakı adayı arkadaşlarıma başarılar dilerim.
Bu bir bayrak mücadelesidir. Bayrağı kim daha yukarı taşıyacak ise, Şahsım olarak her zaman ve her koşulda yanında yer alacağıma herkesin huzurunda söz veriyorum.
Davetimize icabet eden, gönüllerini bize açan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyor, Herkesi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.
Sözlerime değerli Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin dualarıyla son veriyorum. Gayret bizden, tevfik Allah’tan…”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.