ERİŞ’E VEDA YEMEĞİ « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Ekim 2021 - 23:09

ERİŞ’E VEDA YEMEĞİ

ERİŞ’E VEDA YEMEĞİ
Son Güncelleme :

08 Aralık 2016 - 17:11

Bu Haber 3 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı İlçesi Ticaret ve Sanayi Odası ve Ticaret Borsası tarafından İzmir’in Konak İlçe Kaymakamı olarak atanan Mehmet Eriş’e veda yemeği verildi.
Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necmettin Zaroğlu, Ticaret Borsası Başkanı Bülent Karaca’nın ev sahipliğinde Yenişehir Turkuaz lokantasında verilen yemekte konuşan Zaroğlu, Eriş’e yeni görevinde başarılar dilerken, “İhtalat, ihracat ve nakliye sektöründe önemli hizmetler yaptı. Yaşanan bir çok sorunu çözerek esnaf ve nakliyecilerimiz ile tüccarlarımızın gümrükle ilgili işlerinin kolaylaşmasında katkı sağladı” dedi.
Daha sonra Ticaret Borsası Başkanı Bülent Karaca, hizmetlerini asla unutmayacaklarını söylediği Eriş’e teşekkür ederken Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, görevlerin geçici olduğunu belirterek, “yeni görev yerinde başarı diliyorum. Her zaman için Reyhanlı’da sizleri ağırlayacak eviniz olduğunu bilmenizi isterim” diye konuştu.
Mehmet Abi’yi yolcu ediyoruz diyen Kaymakam Tuncay Dursun yaptığı konuşmada, sınır kapılarında çalışmanın her mülki amire nasip olmayacağını ifade ederek şöyle dedi;
“Üstlendiği önemli görevi hakkıyla yerine getirdi. Birlikte çalıştığımız günlerde çok uyumlu hizmet verdik. Yeni görev yerinde başarılar diliyorum.”
Eriş ise konuşmasında, 5,5 yıl görev yaptığı Reyhanlı’yı her zaman hatırlayacağını söyledi.
Hatay Vali Yardımcısı ve Reyhanlı İlçesi’ndeki Cilvegözü Sınır Kapısı Mülki İdare Amiri iken İzmir’in Konak İlçe Kaymakamı olarak atanan Mehmet Eriş için verilen veda yemeğinde yapılan konuşmalardan sonra Eriş’in Cilvegözü Sınır Kapısı’ndaki Mülki İdare Amirliği görevi süresince hizmetlerinden dolayı plaket verildi.
Yemeğe ayrıca, Jandarma Komutanı Binbaşı Hacı Nuri Ünal, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uçak, Emniyet Müdürü Mustafa Özkan, AK parti ilçe başkanı Musa Yüksekgönül, Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Başkan Yardımcısı ve Hatay Suriye Dostluk ve Kardeşlik Derneği Başkanı Hüseyin Yumuşak, oda başkanları, daire müdürleri ve iş adamları katıldı.
(Haber Merkezi)
page

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.