EVDE BAKIM HİZMETİ VATANDAŞLARIN MUTLULUĞUNA VESİLE OLMAYA DEVAM EDİYOR « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

30 Kasım 2021 - 02:01

EVDE BAKIM HİZMETİ VATANDAŞLARIN MUTLULUĞUNA VESİLE OLMAYA DEVAM EDİYOR

EVDE BAKIM HİZMETİ VATANDAŞLARIN MUTLULUĞUNA  VESİLE OLMAYA DEVAM EDİYOR
Son Güncelleme :

06 Ekim 2017 - 8:29

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın insan odaklı sosyal belediyecilik anlayışından hareketle duyarlı çalışmalara imza atan HBB Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, “Kimse Yoksa Biz Varız” parolasıyla hizmet eden “Evde Bakım Hizmet Ekibi” ile Hatay’ın 15 ilçesinde vatandaşlara ulaşıyor.
İl genelinde 65 yaş ve üzeri yaşlı, bakıma muhtaç vatandaşların günlük yaşamlarını kolaylaştıracak çeşitli hizmetleri bir arada sunarak sosyal belediyecilik anlayışının gereklerini tam olarak yerine getiren HBB ekipleri, il genelinde binlerce eve hizmet ulaştırdı.
Vatandaşların evlerinin temizlenmesi, günlük ihtiyaçlarının karşılanması ve kişisel bakımlarının yapılması gibi yaşamlarını kolaylaştıracak daha birçok zorunlu gereksinime cevap veren ‘Evde Bakım Hizmet Ekibi’ il genelinde mutluluklara vesile olması itibariyle etkin çalışmalara imza atıyor. 3 adet ekip ile Hatay’ın 15 ilçesine hizmet eden “Evde Bakım Hizmet Ekibi” il genelindeki mahallelerde ihtiyaç sahibi vatandaşların yardımına koşuyor.
HBB VATANDAŞLARIN YAŞAM KALİTESİNE BÜYÜK ÖNEM VERİYOR
Ekipler, yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşların huzuru, mutluluğu ve yaşam kalitelerinin yükseltilmesi anlamında duyarlı hizmetler sunmaya devam edecek.
IMG_1405

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.