GAZELUŞAĞI VE ARPALIUŞAĞI GÖLETLERİ İHALE EDİLDİ « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

23 Ocak 2022 - 05:31

GAZELUŞAĞI VE ARPALIUŞAĞI GÖLETLERİ İHALE EDİLDİ

GAZELUŞAĞI VE ARPALIUŞAĞI GÖLETLERİ İHALE EDİLDİ
Son Güncelleme :

30 Kasım 2021 - 9:59

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

AK Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman seçim döneminde verdiği sözleri tek tek yerine getiriyor. Yayman’ın Hassa halkına söz verdiği Gazeluşağı ve Arpalıuşağı’na göletleri ihale edildi.
AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman yaptığı açıklamada “ Değerli Hemşerilerim. Bugün sizlere müjdeli bir haber vereceğim. Uzun zamandır takip ettiğimiz Hassa Gazeluşağı ve Arpalıuşağı göletleri bugün ihale edildi. Uzun zamandır bu proje dile getiriliyordu. Herkes konuştu yapılır yapılmaz, hep söz verdiniz bunu yapmayacakmısınız dediler. Ama çok şükür Allah’a bugün bu iki hayati öneme sahip göletimiz ihale edildi. Hassamıza ve Hatayımıza hayırlı ve uğurlu olsun. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim. Hatay’ımıza ayrı bir önem veren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli’ye, DSİ Genel Müdürümüze, Milletvekillerimize, İl Başkanımız Adem Yeşildal’a, Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş’a, İlçe Başkanımız Cafer Sarı’ya ve Gazeluşağı ve Arpalıuşağı muhtarlarına teşekkür ediyorum. Hatay’a Müjdeler vermeye devam edeceğiz. Hep söylüyoruz yaparsa AK Parti yapar diye. Hatay her şeyin en iyisine layıktır.” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.