GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI KUTLU OLSUN - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Mayıs 2024 - 22:27

GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI KUTLU OLSUN

GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI KUTLU OLSUN
Son Güncelleme :

25 Temmuz 2023 - 10:33

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı ve Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramıyla ilgili bir kutlama mesajı yayınladı.
Yayman, açıklamasında, Hatay’da deprem nedeniyle hayatını kaybeden gazetecilere Allah’tan rahmet dileyerek, “Hepsinin mekanları cennet olsun. Deprem, gazetecilerimizin de hayatını derinden etkiledi ve etkilemeye devam ediyor. Yerel basın başta olmak üzere gazetecilerin sorunlarını biliyoruz ve yeni dönemde parlamentoda bunların çözümü için çalışacağız” dedi.
GAZETECİNİN SORUNU BENİM SORUNUMDUR
Daima gazetecilerin yanında olduğunu vurgulayan Yayman, açıklamasında şu ayrıca ifadelere yer verdi:
“Millete hizmet yolunda birlikte omuz omuza çalıştığımız Gazeteci arkadaşlarımızın yaşadıkları sorunları yakından biliyorum.
Gazetecilerin sorunu benim sorunumdur. Ülkemizin ve Hatay’ımızın sorunlarının çözümü yolunda beraber mücadele ettiğimiz basın mensuplarının başta ücret ve dijitalleşme olmak üzere yaşadıkları problemleri yakınen biliyorum.
Basın ne kadar güçlü olursa demokrasimiz de o kadar güçlü olacaktır. Tarafsız ve doğru haberlerle kamuoyunu bilgilendirmek ve toplumsal farkındalığı artırmak için fedakârca çalışan değerli basın mensuplarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyorum”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.