Geleceğin Teminatı Olan Gençlerimizden, Vali Doğan’a Ziyaret - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

22 Haziran 2024 - 22:05

Geleceğin Teminatı Olan Gençlerimizden, Vali Doğan’a Ziyaret

Geleceğin Teminatı Olan Gençlerimizden, Vali Doğan’a Ziyaret
Son Güncelleme :

19 Aralık 2022 - 19:40

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Antakya ilçemizde faaliyet göstermekte olan Özel Ata Koleji öğretmen ve öğrencileri makamında ağırladı.
Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette, gençlerimizle yakından ilgilenen ve bir süre sohbet eden Vali Doğan, “Yarınlarımızı emanet edeceğimiz siz gençlerimize, eğitim öğretim noktasında gerek teknolojiyle gerekse kıymetli öğretmenlerimizin bilgi birikimiyle en iyi eğitimi vermek ve sizleri geleceği hazırlamak bizlerin ve devletimizin en asli görevidir. Sizlere düşen görev ise, sağlanan imkanlar çerçevesinde devletimizi hedeflediğimiz ‘muasır medeniyetler’ seviyesine çıkartabilmek için çok çalışmalı, bu doğrultuda gayret göstermelisiniz. Sizlerin nezdinde tüm öğrencilerimize eğitim-öğretim hayatlarında başarılar diliyorum.” dedi.
Öğretmen ve öğrenciler ise nazik kabulünden ve iyi dileklerinden dolayı Vali Doğan’a teşekkür etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.