GELECEK-SAADET’İN HBB ADAYI ÇALIŞKAN - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

16 Haziran 2024 - 19:47

GELECEK-SAADET’İN HBB ADAYI ÇALIŞKAN

GELECEK-SAADET’İN HBB ADAYI ÇALIŞKAN
Son Güncelleme :

15 Şubat 2024 - 17:12

Bu Haber 10 kez okunmuştur.
reklam

Saadet-Gelecek Grubu, Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Adaylığı için ortak ortak aday olarak Saadet Partisi Hatay Milletvekili Necmettin Çalışkan’ı açıklandı.
Saadet-Gelecek Grubu’nun Hatay Büyükşehir Belediye’si için ortak Belediye Başkan Adayı Saadet Partisi Hatay Milletvekili Necmettin Çalışkan oldu.
Çalışkan’ın adaylığı Saadet-Gelecek Grubu’nun Grup Toplantısı’nda açıklandı.
Çalışkan, Grup Toplantısı’nda yaptığı konuşmada şunları dile getirdi:
Seçimlere kazanmak için girilir, Allah’ın izniyle Hatay’da başarmak üzere mücadeleye giriyorum. Hatay gerçekten ihmal edilmiş, üvey evlat muamelesi görmüş bir şehir, Hatay deprem acısını en fazla hisseden bir şehir. Hatay’ın problemlerinin çözmek üzere yola çıkıyoruz. Bütün kesimlerin problemlerine ve dertlerine deva olmak için yola çıkıyoruz. Elbette Gazze acısını yüreğimizde hissettiğimiz günlerde çalışmalarımızın bir de bu boyutu var: Bugün Saadet-Gelecek Grubu’nun bu seçimde alacağı her oy İsrail’e gemi gönderenlere tokat, Filistin halkına destektir.
HATAY’A HİZMET İÇİN YOLA ÇIKIYORUZ
Bu seçim asla sıradan bir seçim değildir. 1 Nisan itibariyle Türkiye’de siyaset yeniden dizayn edilecektir ve bu da bizlerin hep birlikte yapacağı mücadele ile mümkündür. Sembolik olarak yola çıkıyor değil tersine kazanmak için başarmak için Hatay’a hizmet için, tüm deprem bölgesine hizmet için, tüm deprem bölgesinin algılarla yok edilmesine müsaade etmemek için birlikte başarmak için yola çıkıyoruz. Haydi Hatay, Haydi Türkiye!

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.