GENEL MÜDÜR ÇAPARALİ, ANTAKYA, REYHANLI VE YAYLADAĞI MUHTARLARINI AĞIRLADI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Ekim 2021 - 05:43

GENEL MÜDÜR ÇAPARALİ, ANTAKYA, REYHANLI VE YAYLADAĞI MUHTARLARINI AĞIRLADI

GENEL MÜDÜR ÇAPARALİ, ANTAKYA, REYHANLI VE YAYLADAĞI  MUHTARLARINI AĞIRLADI
Son Güncelleme :

06 Eylül 2019 - 9:03

Bu Haber 10 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (HATSU) Genel Müdürü Mehmet Çaparali, mahalle sakinlerinin sesi olan muhtarları ağırlayarak istişare toplantılarını sürdürüyor.
Yapılan ziyaretler kapsamında Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü, Antakya Muhtarlar Derneği Başkanı Semir Yoğurtçu, Antakya ilçemize bağlı Altınçay, Ovakent, Maraşboğazı, Bağrıyanık, Kantarı, Kocaabdi, Ayınlıkevler, Şeyhali, Kardeşler, İplikpazarı, Akasya, Aksaray, Havuzlar ve Karaali Bölüğü Mahallesi muhtarları, Yayladağı Ulusoy Mahallesi muhtarı ile Reyhanlı Koçanlık ve Terzihöyük Mahallesi muhtarları, HATSU Genel Müdürümüz Mehmet Çaparali’ye nezaket ziyaretinde bulundu.
İçme suyu ve kanalizasyon altyapısına yönelik konuların istişare edildiği ziyarette Genel Müdür Çaparali, mahallenin sesi olan muhtarların toplumda önemli yer teşkil ettiğini ve devlet ile halk arasında köprü görevi gördüğünü ifade etti.
Hatay’ın 15 ilçesine hizmet etmek için mücadele ettiklerini ifade eden ve yapılan yatırımlar hakkında bilgiler veren Genel Müdür Çaparali, hizmet götürme noktasında muhtarlarımızı dikkate alarak koordineli şekilde çalıştıklarını ve hizmet hususunda her düşünceye önem verdiklerini ifade etti.
Hatay’ın muhtarlarına kulak vermeleri ve istişarelere önem vermelerinden dolayı Genel Müdür Çaparali’ye teşekkür eden mahalle muhtarları, mahallelerine yönelik talep ve temennilerini ilettiler.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.