GERÇEK BELEDİYECİLİK “ÖNTÜRK” İLE GELECEK - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

20 Nisan 2024 - 22:57

GERÇEK BELEDİYECİLİK “ÖNTÜRK” İLE GELECEK

GERÇEK BELEDİYECİLİK “ÖNTÜRK” İLE GELECEK
Son Güncelleme :

23 Şubat 2024 - 11:58

Bu Haber 13 kez okunmuştur.
reklam

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk, Hatay’a gerçek belediyecilik anlayışı ile hizmetleri kazandıracaklarını belirtti.

31 Mart yerel seçimlerine 39 gün kala seçim ziyaretlerini hızla sürdüren Öntürk, Reyhanlı’da AK Parti ve MHP teşkilatlarının katılımlarıyla vatandaşlarla buluştu. İlçeye bağlı mahallelerde ve çarşı bölgelerinde ziyaretler gerçekleştiren Öntürk, HBB’yi 10 yıldır yönetenlerin Reyhanlı’ya hizmet getirmekten aciz olduklarını belirtti. Başkan Adayı Öntürk, ayrıca Saadet Partisi’nden istifa eden İbrahim Göçmez’in, CHP’den istifa eden Büyükşehir Meclis Üyesi İbrahim Durmuşoğlu’nun ve Zafer Partisi’nden istifa eden Ayhan Bekler’in AK Parti’ye katılım rozetlerini de taktı.

“ESNAFIN, ÇİFTÇİNİN, VATANDAŞIN SORUNUNU BİZ ÇÖZERİZ”

Her selam verdiği Reyhanlılı vatandaşı dinlediğini kaydeden Öntürk, “Yol, altyapı, su gibi hizmetleri sorun olmaktan çıkartacağız” dedi. Derslerine çok çalıştıklarını ifade eden Öntürk; “Göreve geldiğimiz andan itibaren temel problemleri vatandaşın gündeminden hızlıca çıkartacağız. Sosyal donatı alanlarıyla, park ve işletme alanlarıyla mahallelerimizi ayağa kaldıracağız. Şu an Hatay dışında bizim bu şehri ayağa kaldırmamızı bekleyen binlerce hemşehrimiz var. Onları şehirlerine geri döndürecek çalışmaları hayata geçireceğiz ve bu şehrin demografik yapısının değişmesini önleyeceğiz. Hatay hepimizin şahsi meselesidir” dedi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi ile koordineli hizmetlerin Reyhanlı’da hayata geçmesini hedeflediklerini kaydeden Öntürk, Reyhanlı Belediye Başkanlığı seçiminde Ahmet Salman Yumuşak’a ve HBB’de ise kendisine tam destek verilmesini istedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.