GİZEM GAZETESİ 24’ÜNCÜ YAŞINA GİRERKEN - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

16 Haziran 2024 - 17:53

GİZEM GAZETESİ 24’ÜNCÜ YAŞINA GİRERKEN

GİZEM GAZETESİ 24’ÜNCÜ YAŞINA GİRERKEN
Son Güncelleme :

27 Temmuz 2023 - 16:09

Bu Haber 10 kez okunmuştur.
reklam

Gazetemiz GİZEM’in yayın hayatına başlama tarihi olan 24 Temmuz 2000 kuruluş gününü tüm okurlarımızla birlikte kutlarken, Reyhanlılı hemşehri ve okuyucularımızın her zaman bize verdikleri destekten dolayı teşekkürü borç bilirim.
Gazetecilik mesleği göründüğü gibi hiçte kolay bir meslek olmadığı gibi bir çok zor yanları bulunmaktadır. Hele habercilik yönünden, bazen en sevdiğiniz yakınınızla, bazende çok sevdiğiniz arkadaşınızla karşı karşıya gelir, bu yüzden zor anlar yaşarsınız.
Oysa görevinizi yerine getirmek zorundasınız. Zira bu bir memleket hizmeti yarışıdır, devam eder gider.
Gazeteniz GİZEM, neşir hayatına başladığı tarihten bu güne dek, kırmadan dökmeden, hiç kimseyi hedef almadan, hissi düşünceleri bir tarafa bırakarak tenkitlerimizi hep iyi yönlü ve yapıcı olarak sürdürdük. Basın ahlakı içerisinde devam ettirmeye kararlıyız. Biz bize düşeni yaptık, yapılanları ve yapılması gerekenleri en iyi şekilde yazdık, anlatmaya çalıştık.
Tüm amacımız gerek Reyhanlılı, gerekse diğer okurlarımıza iyi ve kaliteli taze haberler okutmak ve her konudaki şikayet ve isteklerini yerine getirmek olacaktır.
GİZEM Gazetesi olarak bu güne kadar tarafsızlığımıza gölge düşürmedik. Gazetemizi hiç kimsenin silahı diye kullanmasına izin vermedik. Bundan sonra da vermeyeceğiz.
GİZEM Gazetesi, siz okurlarının gazetesidir ve gazetesi olmaya devam edecektir. Bu nedenle desteklerinize büyük ihtiyaç var. Siz Reyhanlılı ve tüm okurlarından güç ve destek aldıkça yanınızda, sizinle olacak, ve bu sayede ayakta durmaya devam edecektir.
Hep birlikte nice yıllara…
Saygılarımla
Ecevit CEMİLOĞLU
Gizem Gazetesi İmtiyaz Sahibi

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.