Güler, eski belediye başkanlarıyla buluştu - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

13 Ağustos 2022 - 09:52

Güler, eski belediye başkanlarıyla buluştu

Güler, eski belediye başkanlarıyla buluştu
Son Güncelleme :

28 Aralık 2018 - 9:18

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı adayı İbrahim Güler, kentte önceki dönemlerde görev yapmış eski belediye başkanlarıyla bir araya geldi.
Güler, Antakya’daki bir restoranttaki toplantıda, Hatay’ın belediyecilik hizmetlerinden yoksun bırakıldığını, kent kimliğinin kaderine terk edildiğini belirtti.
AK Parti Adayı Güler, konumasını şöyle sürdürdü: “Biz, milletimizle, kurucu üyelerimizle, bu partinin kök salmasında bugünlere gelmesinde büyük emekleri olan dava büyüklerimizle beraber, Hatay’ın kimliğinin üstündeki tozu üfürüp ortaya çıkaracağız inşallah. 31 Mart yerel seçimlerinin ülke üzerinde oynanan oyunlarında son bulması için de önem arz ediyor. Bu seçimde, hedeflenenler ve ülkemizde başaramadıkları o operasyonlarla alakalı ya tamamen ümitlerini kesip çekip gidecekler, ya da ‘acaba bir kez daha mı denesek?’ diye ümitlenecekler. O yüzden biz 31 Mart’ta çalışırken işin bu yönünü aklımızda tutmamız lazım. Bu kısım hep hafızamızda tazeliğini koruması lazım” dedi.
Konuşmaların ardından ilde yapılması gerekenler ve seçim çalışmaları konusunda fikir alış verişinde bulunuldu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.