Güler: “Kentin sorunlarını biliyoruz, Hatay’ı yeniden inşa edeceğiz” « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Eylül 2021 - 16:40

Güler: “Kentin sorunlarını biliyoruz, Hatay’ı yeniden inşa edeceğiz”

Güler: “Kentin sorunlarını biliyoruz,  Hatay’ı yeniden inşa edeceğiz”
Son Güncelleme :

14 Aralık 2018 - 9:01

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler, Erzin ilçesinde yaptığı konuşmada Hatay’ı yeniden inşa edeceklerini söyledi.
Yerel seçim çalışmaları kapsamında Erzin ilçesinden bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Güler, AK Parti ilçe başkanlığını, Erzin Belediyesini, Erzin Kaymakamlığını, Erzin küçük sanayi kooperatifini ziyaret ederek, ilçe mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Güler, ziyaretlerinde yaptığı konuşmada Hatay’ın sorunlarını bildiğini ve Hatay’ı yeniden inşa etmek için çalışacaklarını söyledi.
En büyük sermayesinin helal lokma olduğunu söyleyen Güler, konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi:“Çok şükür bu boğazdan bilerek haram lokma geçmedi. En büyük sermayemiz haram yememek ve doğruyu söylemek. Biz milletimize hiçbir zaman yalan söylemeyeceğiz. Nereden geldiğimizi unutmuyoruz. Üniversite yıllarında çay satarak, simit satarak okuyan bu kardeşiniz Allah nasip ederse Hatay’ın da imarında, ihyasında büyük emeği olacak. Bunu hep beraber el ele vererek başaracağız” dedi.
Hatay’ı AK Parti belediyeciliği ile buluşturacaklarını söyleyen Güler, kentin aydınlık geleceği için çalışacaklarını söyledi. Güler, Erzin ziyaretinde geçtiğimiz günlerde çıkan yangında zarar gören oteli de ziyaret ederek, yetkililerden bilgi aldı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.