GÜLER’E TAM DESTEK « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

7 Aralık 2021 - 22:01

GÜLER’E TAM DESTEK

GÜLER’E TAM DESTEK
Son Güncelleme :

27 Şubat 2015 - 12:35

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

Ak Parti Hatay Milletvekili Aday Adayı İbrahim Güler, Alice Düğün Salonunda Reyhanlı ilçesinin önde gelen isimleriyle bir araya geldi ve davete katılanlardan tam destek aldı.
Aynı zamanda Hatay’ın sevilen ve sayılan işadamlarında biri olan Güler’in toplantısına Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, bazı Milletvekili aday adayları, siyasetçiler, Muhtarlar, işadamları, geniş ailesi ve birçok seveni katıldı.
Güler, Alice Düğün Salonunda düzenlediği toplantıda yaptığı konuşmada, Reyhanlı’nın, Ovanın, Nakliyecilerin, çiftçilerin ve esnafların sıkıntılarını çok iyi analiz edebilecek ve çözüm anlamında da katkıda bulunabilecek ve ayrıca bilgi birikimi üst düzeyde olan birinin aday olması gerektiğini söyledi.
Yüzlerce kişinin katıldığı toplantıda yaptığı konuşmasına devamla; “Hayat tercihlerden ibarettir ve insanlar yaptıkları tercihlerin karşılığını görürler. Kimi “Ben” duygusuyla hareket eder, kimi “Biz” duygusuyla hareket eder. Şahsım olarak bugüne kadar “Biz/Bizler” duygusuyla hareket etmeye çalıştım ve çok şükür karşılığını da vefa olarak, başarı ve güven olarak gördüm. Türkiye’nin siyasi ve ekonomi tarihine baktığımızda Ak Partinin ve bu davanın ne kadar önemli olduğunu daha iyi görürüz. Büyüklerim bilirler, ancak özellikle genç kardeşlerimin Türkiye’nin kısa siyasi tarihini okumalarını tavsiye ediyorum. Bu davanın birçok şahsi duygulardan ve şahsi menfaatlerden daha kıymetli ve daha değerli olduğunu da göreceklerdir. Bu yüce davada önemli olan bir yerlere gelmek değildir. Önemli olan bu davanın içerisinde olabilmek ve bu davanın içerisinde dimdik durabilmektir. Şahsım ve ailem olarak Ak Parti kurulduğu günden buyana gönüllü destekçisi, gönüllü çalışanı olduk ve 5 yıldır aktif olarak siyasetin içerisinde yer almaktayım. Bu kutlu yolda koşullar ve sonuçlar ne olursa olsun, bu davanın yürekli bir yiğidi ve bu davanın askeri olmaya devam edeceğim. Şunu tüm samimiyetimle söylüyorum; İbrahim Güler listeye girmezse, kaybeden İbrahim Güler olmayacak. Aksine, bölgemizden biri listeye girmezse bölge olarak kaybetmiş olacağız. Bu nedenle Reyhanlı’nın, Ovanın sorunlarını bilen, Nakliyecinin, şoförlerin çektiği sancıyı, Cilvegözü’nde yaşanan aksaklıkları, çiftçinin ve Esnafın sıkıntılarını birebir yaşayan ve çözüm üretebilecek birinin aday olması şarttır. Bu anlamda üzerime düşeni yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın! Temayülde oy kullanacak arkadaşlarımızın ve kardeşlerimizin de bu hassasiyeti taşıyacaklarından hiç şüphem yoktur” dedi.
Güler, yaptığı konuşmasının ardından davetliler tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.
güler

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.