Hacı Hatice – Murat Narlı Aile Sağlığı Merkezi Temeli Atıldı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Eylül 2021 - 16:24

Hacı Hatice – Murat Narlı Aile Sağlığı Merkezi Temeli Atıldı

Hacı Hatice – Murat Narlı Aile Sağlığı Merkezi Temeli Atıldı
Son Güncelleme :

21 Mart 2017 - 8:42

Bu Haber 58 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı İlçesi’nde, hayırsever Hacı Hatice ve Murat Narlı tarafından yaptırılan aile sağlık merkezinin temeli atıldı.
Fidanlık Mahallesi’nde temeli atılan aile sağlık merkezi 500 metrekare üzerinde ve tek kattan oluşacak. Sağlık merkezinde 5 doktor görev yapacak. Hayırsever Hacı Murat Narlı, birikimlerini hayırlı bir işe yatırmak istediğini belirterek ilçeye sağlık merkezi yapılmasında karar verdiğini söyledi.
Kaymakam Tuncay Dursun, Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, Emniyet Müdürü Nadir Örten, Ak Parti İlçe Başkanı Musa Yüksekgönül, Belediye Başkan Yardımcısı ve Hatay Suriye Dostluk ve Kardeşlik Derneği Başkanı Hüseyin Yumuşak, TSO Başkanı Necmettin Zaroğlu, İl Sağlık Müdürü Umit Mutlu Tiryaki, ve diğer davetlilerin katıldığı temel atma töreninde konuşan AK Parti Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi, sağlık, eğitim alanında önemli hizmetler gerçekleştirdiklerini söyleyerek, Reyhanlı’ya yeni bir devlet hastanesi kazandırdıklarını ve temeli atılan hastane inşaatının hızlı şekilde devam ettiğini ifade etti. Şanverdi, “Sağlık, eğitim ve diğer alanlarda da hizmetlerimiz devam ediyor. Bu yıl içerisinde doğal gaz çalışması başlayacak. Bunun yanında Reyhanlı Antakya ve Reyhanlı Kırıkhan karayolunun sıcak asfalt işi bu yıl başlayacak ve en kısa zamanda başlayıp tamamlanacaktır” dedi.
Kaymakam Tuncay Dursun, Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi de yaptıkları konuşmalarında hayırsever Murat Narlı ve ailesine teşekkür etti.
Daha sonra İlçe Müftüsü Murat Akçay tarafından okunan duanın ardından temel atıldı. DSC_0944DSC_0956

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.