HACIOĞLU: “100 ÇİFTİMİZİ YARIN EVLENDİRİYORUZ” - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

23 Temmuz 2024 - 01:43

HACIOĞLU: “100 ÇİFTİMİZİ YARIN EVLENDİRİYORUZ”

HACIOĞLU: “100 ÇİFTİMİZİ YARIN EVLENDİRİYORUZ”
Son Güncelleme :

15 Eylül 2023 - 17:45

Bu Haber 75 kez okunmuştur.
reklam

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat’taki depremlerden etkilenen Hatay’da, Reyhanlı Belediyemiz 100 nişanlı çifte toplu düğün yapmak için kolları sıvayarak, 100 çiftin çeyiz paketlerini dağıttı.

Reyhanlı Belediyesi, Türkiye Diyanet Vakfı, Mehir Vakfı, Mehir Aile Derneği, Hatay ve Konya müftülüklerinin başlattığı “Hatay Toplu Düğün Projesi”nde sona gelindi.

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, yarın gerçekleşecek düğün töreni için 100 çiftlerin çeyiz paketi dağıtımını gerçekleştirdi.

TÜM HALKIMIZI TOPLU DÜĞÜN TÖRENİMİZE BEKLİYORUZ

Çeyiz paketlerinin dağıtımını gerçekleştiren ekiple bir araya gelen  Başkan Hacıoğlu: “Reyhanlı Belediyesi, Konya Mehir Vakfı ve Hatay İl Müftülüğü ortaklığında gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz toplu düğün etkinliğimiz için bir aradayız. Bilindiği gibi hepimizi derinden etkileyen deprem felaketinin yaralarını sarma mücadelesi içerisindeyiz. Depremde hayalleri yıkılan gençlere umut olmak istedik. Bu vesile ile ihtiyaç sahibi 100 çiftimizi yarın evlendiriyoruz. Reyhanlı Belediyesi ve Hatay Müftülüğü ev sahipliğinde genç çiftlerimizin düğünlerini Sinan Yağmur’un sunumuyla Reyhanlı stadyumunda bir konser eşliğinde yapacağız. Tüm halkımızı toplu düğün törenimize bekliyoruz.” Diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.