HACIOĞLU: 15 TEMMUZ DÖNÜM NOKTASIDIR - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Mayıs 2024 - 22:03

HACIOĞLU: 15 TEMMUZ DÖNÜM NOKTASIDIR

HACIOĞLU: 15 TEMMUZ DÖNÜM NOKTASIDIR
Son Güncelleme :

15 Temmuz 2023 - 11:57

Bu Haber 7 kez okunmuştur.
reklam

Hain darbe girişiminin püskürtülmesinin 7. yılında açıklamalarda bulunan Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, 15 Temmuz, tüm Türkiye’nin, milletimizin tüm fertlerinin zaferidir” dedi.
Başkan Hacıoğlu: “Bugün hem derin bir kederi hem de büyük bir gururu aynı anda yüreğimizde hissediyoruz. Bir taraftan 251 vatandaşımızı bir gecede kaybetmenin hüznünü tekrar yaşarken, diğer taraftan da dünyada eşine az rastlanır bir direnişe imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Bu zafer, milletimizin direnişi yanında o gece tanklara, uçaklara meydan okuyan şehit ve gazilerimizin cesaretinin sonucudur” diye konuştu.
Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet HACIOĞLU, sözlerini 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Gününde, ebediyete uğurlanan şehitleri rahmet ve minnetle yâd ederek tamamladı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.