HACIOĞLU, AK PARTİ’DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Ocak 2022 - 03:00

HACIOĞLU, AK PARTİ’DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

HACIOĞLU, AK PARTİ’DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI
Son Güncelleme :

24 Ocak 2015 - 11:11

Bu Haber 19 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Eski ilçe başkanı Mehmet Hacıoğlu,  hizmet alanını genişletmek,  memleketini daha iyi ve hak ettiği hizmetleri  kazandırabilmek için AK Partiden  Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Emir Otelde gerçekleşen yemekli toplantıda aday adaylığını açıklayan Mehmet Hacıoğlu Konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Sayın  Belediye başkanım, İlçe Başkanım, Sivil Toplum kuruluşlarının kıymetli temsilcileri hanımefendiler beyefendiler gençler değerli basın mensupları ve siz değerli dava arkadaşlarım sizleri en kalbi duygularımla ve muhabbetle selamlıyorum. Allah’ın selamı, rahmeti, bereketi hepinize,  hepimize olsun inşallah. AK Parti güzel geleneklerin partisidir. Bu teşkilat, kendisine hizmet edenleri asla unutmaz. Bu vesileyle, teşkilatımızda görev yapmış, kendileriyle birlikte yol yürüdüğümüz, bugün aramızda bulunmayan, ahirete irtihal etmiş tüm kardeşlerimi de rahmetle, minnetle anıyor, mekanlarının cennet olmasını temenni  ediyorum. Kongre sonuçlarında ana kademe, kadın ve gençlik kolları yeni seçilen, yönetime giren dava arkadaşlarımı, hanım kardeşlerimi ve gençlerimizi bugün bir kez daha özellikle selamlıyorum. Bu hareket sizlerin yüreklerinizi ortaya koymanız sayesinde bu günlere ulaştı. AK Parti Reyhanlı İlçe Teşkilatının tüm mensuplarına bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Sevgili gençler, AK Parti’nin, ilçemizin alnı ak, yüreği ak gençleri; sizleri de bugün bir kez daha gönülden selamlıyorum. Sizler sadece bu milletin değil, yeryüzündeki tüm mazlumların umudusunuz… 2007’den 2014’e kadar ilçe teşkilatının başında bulunmuş biri olarak bu organizasyona ev sahipliği yapmaktan onur duyuyorum. Bizleri kırmayıp teşrif ettiğiniz için hepinize şükran borçluyum. Kendi başkanlığım döneminde birçok başarılara imza atmış bir teşkilatın başkanı olarak şunu söyleyebilirim, başarılar asla tesadüflerin sonucu değildir. Çalışmak, başarıya giden yolun ilk anahtarı ve basamağıdır. İsimler değişse de bizler çalışmaya devam edeceğiz. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki ilçe teşkilatımızın hiçbir  biriminde yorgunluk yok, bezginlik yok, bıkkınlık yok. Teşkilatımızın bütün birimleri ilk günkü gibi dimdik ayakta. Ve teşkilat olarak da ayakta olmaya sizlerle davam edeceğiz inşallah. Yaklaşmakta olan seçimler bizi diri durmaya zorluyor. Sizlerin desteği ve çalışmalarıyla da bu seçimde birikim ve tecrübelerimi, sizlerin de görüşlerinizle memleket siyaseti adına meclise taşıma azim ve niyetindeyim. Sizlerin de desteklerinizle bu yola girmiş bulunmaktayım. Allah yar ve yardımcımız olsun. Teşkilatımızda oluşan yeni yapılanmanın partimize ivme kazandıracağına inancım tamdır. Gelecek güzel günler adına, daha istikrarlı bir millet ve daha güzel birlik içerisinde Reyhanlı için yeni başlangıç olmasını rabbimden niyaz ederken tekrar katılımınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür eder saygı ve sevgilerimi  sunarım” diye konuştu.

Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi yaptığı konuşmada, “2002 yılından bu yana siyaset yapıyoruz. Bu güne kadar Eski Reyhanlı ile yeni Reyhanlı arasında değişikliğe sizler karar vereceksiniz. Reyhanlı’ya çok güzel hizmetler yapıldı. Eğitim alanında Hatay’da en fazla okul yapılan ilçelerden birisi biziz. Adliye binasından tutun hükümet konağına, yollarımızdan tutun hemen hemen her konuda Reyhanlı gelişmiş ve bugünlere gelmiştir. İnşallah bundan sonra da birlik beraberlik içerisinde mücadele ederek Reyhanlı’ya hizmetlerin en güzelini getirmek için hep beraber çalışacağız” dedi. Şanverdi, “Tabi bu hizmetleri yapmamız içinde Türkiye Büyük Millet Meclisine de ilçemizden bir temsilci göndermemiz gerekir. Bunun 4 yıldan beri sıkıntısını yaşıyoruz. Daha önce milletvekilimiz vardı o dönemi de hatırlıyoruz. Gerçekten bir ilçenin milletvekilinin olması hem gurur verici hem hizmet konusunda önemli. Bu dönemde hep beraber gençlik kolları, kadın kolları, ilçe teşkilatı ve meclis üyeleriyle mücadele edeceğiz ve Reyhanlı ilçemizden inşallah bir kardeşimizi Ankara’ya göndereceğiz. Bu arada 2007’den 2014’ün sonuna kadar beraber çalıştığımız kardeşimiz sayın Mehmet Hacıoğlu’na teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.

İlçe Başkanı Mustafa Yıldız ise “7 yıldır Teşkilat başkanlığını yapan Mehmet Hacıoğlu’na arkadaşlarımızla beraber canı gönülden destek olacağımızı belirtmek isterim. Özellikle Reyhanlı’nın bir milletvekiline ihtiyacı olduğunu  teşkilat olarak üzerimize düşen ne varsa yapacağız” şeklinde konuştu.

Hacıoğlu’nun aday adaylığı  açıklamasına Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, İlçe Başkanı Mustafa Yıldız, STK Başkanları, İl ve Belediye Meclis üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik kolları ile yönetim katıldı.

 

Mehmet HACIOĞLU Kimdir?

IMG_47991967 Reyhanlı doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Reyhanlı’da Yüksek öğrenimini de Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladı. İş hayatına aile şirketinde başladı. 2007 yılından 2014 yılı sonuna kadar Ak Parti Reyhanlı İlçe Başkanı olarak görev yaptı. Evli ve 5 çocuk babasıdır. Arapça ve İngilizce dillerini iyi derecede bilmektedir

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.