Hacıoğlu’dan minik Burak’a destek - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

22 Mayıs 2022 - 07:01

Hacıoğlu’dan minik Burak’a destek

Hacıoğlu’dan minik Burak’a destek
Son Güncelleme :

28 Mayıs 2019 - 9:23

Bu Haber 7 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı’da yaşayan Hasan ve Selda Aldırmaz çiftinin çocukları prematüre doğan ve serebral palsi (beyin felci) hastalığına yakalanan 5 yaşındaki Burak Aldırmaz, geçtiğimiz günlerde Hatay Valiliğinden alınan izin sayesinde, hayırseverlerden toplanan parayla yurtdışına (Ukranya) ilk tedavisi için gönderildi.
Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, Kök hücre nakli için Ukranya’ya tedaviye giden minik Burak’la memlekete dönüş yolunda havaalanında karşılaştı. Burak’ın tedavisi ile ilgili ilk bilgiyi ailesinden aldı. İlk tedavisinin başarılı ve güzel geçtiğini mutlulukla öğrendi, ikinci bir ameliyat daha olacağını belirten ailesine Başkan Hacıoğlu, büyük geçmiş olsun dileklerinde bulunarak ikinci tedavisinin de başarılı geçmesinin temennisini diledi.
Burak bebeğin ailesi, başkan Mehmet Hacıoğlu’na emeklerinden dolayı teşekkür etti. Ve Bizlerden yardımlarını eksik etmeyen siz devlet büyüklerimizden ve hayırsever hemşerilerimden Allah razı olsun dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.