HADO BİLET SATIŞI İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

31 Temmuz 2021 - 06:13

HADO BİLET SATIŞI İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI

HADO BİLET SATIŞI İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI
Son Güncelleme :

29 Haziran 2018 - 8:54

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Son günlerde hadobilet.com vb. sitelerde bilet satışı yapılacağı ve bayilik verileceğine ilişkin acentelere, Türkiye’ye ve Hatay halkına duyurular yapıldığını görmekteyiz.
Bu ve buna benzer sitelerin Hatay Büyükşehir Belediyesi iştiraki HADO’yla hiçbir ilgisi bulunmamaktadır.
Henüz HADO acente kurumsal yapılanması, bilet aplikasyonu ve sefer planı üzerinde büyük bir titizlikle çalışıldığını, HADO’nun ve Hatay Büyükşehir Belediyesinin resmi kanallarından duyuru ve çağrı yapılmadan, HADO resmi internet sitesi ve HADO bileti resmi satış noktası ibaresi dışında hiçbir yerden bilet alınmaması ve bu tür istismar amaçlı kurulan yapılara ve firmalara itibar edilmemesini önemle rica ederiz.
Ayrıca HADO bilet satışı sistemi ve acente bilet satış bayilik organizasyonunun büyük bir tanıtım lansmanıyla Lübnan, Kıbrıs, Mersin, Adana, Gaziantep, Kilis, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Hatay bilet satış acentelerinin de katılımıyla Hatay’da büyük bir etkinlikle yapılacağını kamuoyuna saygı ile duyururuz.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.