HADO KIBRIS –MERSİN SEFERLERİ 28 TEMMUZ’DA BAŞLIYOR - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

20 Mayıs 2024 - 11:37

HADO KIBRIS –MERSİN SEFERLERİ 28 TEMMUZ’DA BAŞLIYOR

HADO KIBRIS –MERSİN SEFERLERİ 28 TEMMUZ’DA BAŞLIYOR
Son Güncelleme :

27 Temmuz 2023 - 16:22

Bu Haber 7 kez okunmuştur.
reklam

Türkiye’de belediye eliyle ilk uluslararası deniz yolcu taşımacılığı yapan HBB Hatay Deniz Otobüsü(HADO), ilk seferlerine Mersin Taşucu’ndan başlıyor.
Hatay Büyükşehir Belediyesinin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne başlattığı deniz otobüsü HADO, ara verdiği seferlerine, limanı deprem nedeniyle zarar gördüğü için 28 Temmuz tarihinde Mersin’den yeniden başlayacak. Vatandaşların daha kola, konforlu ve uygun fiyatlara yolculuk yapma imkânı sağlanması amacıyla seferlere yeniden başladıklarını belirten HADO yetkilileri, yolcuların check-in işlemleri için ( Mersin İnternational Port ve Girne ) yolculuk saatinden 2 saat önce limanlarda hazır olmaları gerektiğini vurguladı.
DETAYLI BİLGİLER BİLET SATIŞI SİTESİNDE
HADO ile yolculuk yapmak isteyen öğrencilerin 1300, siviller için de 1500 TL fiyat ücretlendirilmesi yapılacağı açıklanırken bilet satışları için http://hado.com.tr/ adresinden temin edebileceği belirtildi.
HADO’NUN SEFER SAATLERİ BELLİ OLDU
Yeniden başlayan Hatay Büyükşehir Belediyesi Deniz Otobüsü (HADO) seferleri, Mersin’den Girne’ye pazartesi, çarşamba ve cuma günleri saat 13.00’te, Girne’den Mersin’e ise salı, perşembe ve pazar günleri 11.00’te yapacak.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.