HADO’DAN İNDİRİMLİ BİLET MÜJDESİ - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Mayıs 2024 - 23:03

HADO’DAN İNDİRİMLİ BİLET MÜJDESİ

HADO’DAN İNDİRİMLİ BİLET MÜJDESİ
Son Güncelleme :

17 Ağustos 2023 - 18:03

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediyesi Deniz Otobüsleri İşletmesi (HADO), Mersin-KKTC arasındaki seferlerinde %50 indirimli bilet kampanyası başlattı.
Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin (HBB) Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne başlattığı deniz otobüsü HADO, limanı deprem nedeniyle zarar gördüğü için ara verdiği seferlerine 28 Temmuz tarihinde yeniden başlamıştı. HADO seferleri, Mersin’den Girne’ye Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri saat 13.00’te, Girne’den Mersin’e ise Salı, Perşembe ve Pazar günleri 11.00’de gerçekleştiriliyor. Vatandaşlara konforlu ve uygun fiyatlara yolculuk yapma imkânı sunan HADO, uçak tarifelerinde olduğu gibi bilet fiyatlarında esneklik sağlıyor. HADO yetkilileri, seyahat tarihi, sefer saati gibi çeşitli faktörlere göre değişiklik gösteren bilet fiyatları ilgili kampanya yapıldığını duyurdu. Buna göre, Ağustos sonuna kadar her seferin ilk 200 bilet alımında yüzde 50 indirim imkânı sağlanacak. Yolcuların check-in işlemleri için ( Mersin İnternational Port ve Girne ) yolculuk saatinden 2 saat önce limanlarda hazır olmaları gerekiyor.
DETAYLI BİLGİLER BİLET SATIŞI SİTESİNDE
HADO ile yolculuk yapmak isteyenler biletlerini http://hado.com.tr/ adresinden temin edebiliyor.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.