“Halit İmrek Hatay’ın değeridir” - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

23 Temmuz 2024 - 01:26

“Halit İmrek Hatay’ın değeridir”

“Halit İmrek Hatay’ın değeridir”
Son Güncelleme :

01 Haziran 2023 - 17:23

Bu Haber 39 kez okunmuştur.
reklam

Hatay’da Ticaret İl Müdürlüğü görevini başarıyla sürdüren sayın Halit İmrek, yaptığı çalışmalarla kendi adına bir değer oluşturmuştur.
Kentimizde küçük işletmeleri canlandıran projelere imza atarak çok sayıda marka çıkmasına öncülük eden, büyük işletmelerin de istihdamına katkıda bulunarak Hatay’da işsizliğin önlenmesinde önemli payı olan değerli İl Müdürü Halit İmrek, bizim için büyük bir değerdir.
Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği’nin merhum başkanı Abdulkadir Teksöz ve Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin ile olan uyumu sayesinde iş dünyasına önemli bir ivme kazandıran değerli İl Müdürümüz sayın Halit İmrek, kentimizde fuarlar düzenlenmesinde önemli katkılarda bulunmuştur.
Hataylı olmasının yanında kenti sahiplenerek kentte usulsüz işletmelere önlem alınmasını sağlamış, bizzat katıldığı denetimler ile gıda güvenliği konusunda ciddi çalışmalara imza atmıştır. Tüm sektörler ile uyumlu çalışması sayesinde Hatay çok sayıda yatırım almış, bakanlık ile ilgili tüm işlemlerde kapısını çalan hiç kimseyi boş çevirmemiştir.
Çok yakından tanımam ve çalışmalarına bizzat kendi mecralarımda çokça yer vermem dolayısıyla çalışmalarında taktir ettiğim sayın Halit İmrek, Hatay için bir fırsattır diye düşünüyorum.
Hataylı olması dolayısıyla kendisi tüm hemşehrilerine sahip çıkmış, iş dünyasının gelişimi için elinden gelen imkanı seferber etmesini bilmiştir.
Hatay’ın evladı olan Halit İmrek, çalışmalarıyla eminim ki depremin ağır yarasının sarılmasında iş dünyasına dönük çalışmalarıyla kentimiz ekonomisinin canlanmasında önemli rol oynamaktadır.
Ben bir basın mensubu olarak ve Hatay Basın Cemiyeti Başkanı olarak sayın Halit İmrek’e çalışmalarından ve başarılarından dolayı teşekkür ediyorum.
Hikmet OTUZBİR
Hatay Basın Cemiyeti Başkanı

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.