HALKIN TERCİHİ AK PARTİ, VEKİLİMİZ FEVZİ ŞANVERDİ TBMM’DE « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

17 Mayıs 2021 - 06:40

HALKIN TERCİHİ AK PARTİ, VEKİLİMİZ FEVZİ ŞANVERDİ TBMM’DE

HALKIN TERCİHİ AK PARTİ, VEKİLİMİZ FEVZİ ŞANVERDİ TBMM’DE
Son Güncelleme :

02 Kasım 2015 - 19:46

Bu Haber 18 kez okunmuştur.
reklam

1 Kasım Genel Seçiminde AK Parti’den 4. Sırada Milletvekili seçilen Fevzi Şanverdi seçmenlerine teşekkür etti.
Seçim sonuçlarını AK Parti Reyhanlı İlçe Binasında takip eden Şanverdi sonuçların açıklanmasından sonra seçmenlerin omuzlarında belediye binasına kadar geldi. İlçe başkanı Mustafa Yıldız ve Belediye başkanı Hüseyin Şanverdi birer teşekkür konuşması yaptılar. Omzuna aldığı Türk Bayrağı ile konuşan Fevzi Şanverdi, seçmenlere teşekkür etti. Şanverdi, “Seçim süresi boyunca desteklerini esirgemeyen, teşkilata, STK’lara ve tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Reyhanlı’nın Hatay’ın Milletvekili olarak sizleri en iyi şekilde temsil edeceğim. Sizlere hizmetkar olacağım” dedi.
Eşi Sevinç Şanverdi, kadın kolları ve gençlik kolları ile seçmenlerin katıldığı kutlamalarda arada davul zurna eşliğinde halaylar çekildi, havai fişekler atılarak kutlama yapıldı.
AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Yıldız, bugünü bayram sevinci olarak yaşadıklarını söyledi. Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan sevdalıları diyerek başladığı konuşmasında, AK Parti’nin bir kez daha tek başına iktidar olduğunu belirterek, “Bugün mutluyuz, sevinçliyiz. Hepinize teşekkür ediyoruz. Sandıklara sahip çıktınız. 7 Haziran seçimine göre Reyhanlı’da oylarımızı 6 bin arttırdık. 24 binden 30 bine çıktı. Bundan sonra bütün sorunlarınızı Ankara’da çözmeye hazır ve nazırdır. Her zaman hizmetinizde olacağız. Taraf tutmadan tek hedefimiz amacımız Reyhanlılara hizmet etmek olacaktır”şeklinde konuştu.
AK Parti Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi ise; gece gündüz demeden çalışan ve bu zafere ortak olan herkese teşekkür etti. Konuşmasında;
“Gece gündüz demeden çalışan ve bu zafere ortak olan tüm kesimlere seslendi. Bana ve partime, teşkilatıma olan güveninizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Çıktığımız bu kutsal yolculukta bizi yalnız bırakmayan aziz milletime de teşekkür ediyorum. Bize her seçimde destek ve dualarınızı esirgemediniz. Sizler gibi yol arkadaşım olduğu için Allah’a hamd ediyorum. Sizlerin hakkını ödemek öyle kolay olmayacak. İnanın ki, gecemi gündüze katarak siz aziz milletimizin hizmetkarı olacağım”dedi.
Bu süreçte emeği geçen belediye başkanı Hüseyin Şanverdi, meclis üyelerine, ilçe başkanı Mustafa Yıldız’a, yönetim kurulu üyelerine, kadın kolları ve gençlik kollarına, STK başkanlarına ve üyelerine, muhtarlara, emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum diyerek konuşmasına devam eden Şanverdi, şunları kaydetti;
“Hatay, Reyhanlı için umudum ve hayalim vardı. Size and içmiştim bu kutsal yolculukta sizlerin önünü açmak benim boynumun borcu demiştim. İşte gün bu gün bu verdiğim söz yerine gelecek, gençlerimizin önünü açacağım. Cumhuriyet tarihinden bu güne kadar kaybolmuş Hatay insanının itibarını kazandırmak boynumun borcudur. Bizim rotamızı kimse belirlemeyecek. Ancak bu azizi millet belirler dedik. Hiç kimse bizim başımıza ne takılacağının kararını vermeyecek. Kararı ancak milletimiz verir. Yükümüz ağır, acılar paylaşıldıkça azalır, sevinçler paylaşıldıkça çoğalır, sizlerle güldük sizlerle ağladık. Bugüne kadar kuru kurya siyaset yapmadık. Hedefimiz vardı. Reyhanlı Hatay’ın parlayan yıldızı olacak dedik. Belediye başkanımızla beraber 12 yıllık başkanlık döneminde Reyhanlıda tarih yazdık. bu davaya bugüne kadar sahip çıktınız. 7 Haziranda verdiğiniz mesajı aldık. Her zaman ki gibi bu davaya sahip çıkın dedik ve İsrail mi sevinecek Gazze’mi sevinecek dedik, işte bu gün Gazze sevinsin”
(Haber Merkezi)
DSC_0618DSC_0622DSC_0660DSC_0613DSC_0673DSC_0661

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.