HAMBOLAT, KIRIKHAN DEVLET HASTANESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

6 Ağustos 2021 - 06:01

HAMBOLAT, KIRIKHAN DEVLET HASTANESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

HAMBOLAT, KIRIKHAN DEVLET HASTANESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU
Son Güncelleme :

04 Aralık 2020 - 10:23

Bu Haber 12 kez okunmuştur.
reklam

Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa HAMBOLAT sağlık hizmetlerinin işleyiş ve kalitesini yerinde değerlendirmek üzere Kırıkhan Devlet Hastanesi’ne bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Ali PEKMEZCİ ’de kendisine bu ziyarette eşlik etti.
Hastane Yönetimi tarafından karşılanan İl Sağlık Müdürü ve beraberindeki heyet , hastanede yürütülen sağlık hizmetleri ve pandemi sürecinin işleyişi hakkında bilgiler aldıktan sonra hasta muayene ve kabul alanlarına geçti.
Poliklinik ve Acil müdahale alanlarında incelemelerine devam eden Dr. Mustafa HAMBOLAT, muayene alanlarında karşılaştığı sağlık personelleriylekısa bir sohbet gerçekleştirdi. Poliklinik alanlarında muayene sırası bekleyen hastalara ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerini ileterek, pandemi kurallarına uymanın önemi hakkında uyarılarda bulundu, tavsiyeler verdi.
Daha sonra hastanenin fiziki alanlarında da incelemelerine devam eden İl Sağlık Müdürü HAMBOLAT, istişarelerinin ardından beraberindeki heyet ile hastaneden ayrıldı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.