Hambolat: Virüsü Yendi Göreve Döndü « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

23 Temmuz 2021 - 22:17

Hambolat: Virüsü Yendi Göreve Döndü

Hambolat: Virüsü Yendi  Göreve Döndü
Son Güncelleme :

28 Aralık 2020 - 15:30

Bu Haber 8 kez okunmuştur.
reklam

Geçtiğimiz günlerde Koronavirüs’e yakalanan Hatay İl Sağlık Müdürü Mustafa Hambolat tedavisini tamamlayarak görevine geri döndü. Hatay’da koronavirüs mücadelesinde en ön saflarda yer alan İl Sağlık Müdürü Hambolat’ın görevi başına döndüğünü, Hatay İl Sağlık Müdürlüğü sosyal medya hesabından İl Sağlık Müdürü Hambolat adına bir açıklama yaparak duyurdu.
BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ
Yapılan açıklamada: “Tedavisine, evimde izole olarak geçirdiğim Korona Virüs rahatsızlığını atlatarak, yaptığımız çalışmalarımıza ve sağlık hizmetlerimize kaldığımız yerden devam etmek üzere çok şükür görevimin başına dönmüş bulunmaktayım. Rahatsızlığımdan dolayı telefon ile arayarak, mesaj göndererek veya sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak destek ve iyi niyet temennilerini ileten, isimlerini teker teker yazamayacağım birbirinden kıymetli tüm eş, dost, akraba ve mesai arkadaşlarıma ilgi ve alakalarından dolayı şükranlarımı sunar, çok teşekkür ederim. Tedavileri halen devam eden tüm hastalarımıza da Rabbim’den acil şifalar dilerim. Hep birlikte başaracağız…” ifadelerine yer verildi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.