HASAN YETMEZ BORDO-BEYAZ SEVDASINA KAVUŞTU - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

29 Şubat 2024 - 06:22

HASAN YETMEZ BORDO-BEYAZ SEVDASINA KAVUŞTU

HASAN YETMEZ BORDO-BEYAZ SEVDASINA KAVUŞTU
Son Güncelleme :

25 Aralık 2023 - 18:32

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Depremlerde yıkılan binanın enkazından yaralı olarak çıkarılan cemiyet yönetim kurulu üyemiz Hasan Yetmez, aylar sonra çok sevdiği Hatayspor’u ile yeniden buluştu.
Şehrin başarılı gazetecilerinden olan TRT Hatay Muhabiri Hasan Yetmez’in, Antakya Orman Dairesi bölgesinde oturduğu bina 6 Şubat depremlerinde yıkıldı. Bina enkazından yaralı olarak kurtarılan Hasan Yetmez, uzun süredir Ankara’da süren tedavilerinin ardından ayağa kalkmayı başardı. Tedavileri devam eden usta gazeteci, Ankara’da da çok sevdiği Hatayspor’dan ayrı kalmadı. Hatayspor maç yorumlarıyla da bilinen Yetmez, aylar sonra Ankaragücü – Hatayspor maçıyla beraber stattaki yerini aldı. Mücadele 0-0 berabere bitse de, Hasan Yetmez’in uzun aradan sonra Bordo-Beyazlı takımla buluşması mutlu etti.
Hatay Basın Cemiyeti yönetim kurulu üyesi Hasan Yetmez’e yeniden geçmiş olsun dileklerimizi ileterek, aynı masada omuz omuza haberciliğimizi sürdürmek için sabırsızlıkla bekliyoruz.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.