HASSA TÜNELİNDE YENİ MÜJDE « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

6 Aralık 2021 - 20:11

HASSA TÜNELİNDE YENİ MÜJDE

HASSA TÜNELİNDE YENİ  MÜJDE
Son Güncelleme :

17 Mayıs 2019 - 9:21

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Milletvekili Doç, Dr. Hüseyin Yayman, bölgeyi yakından ilgilendiren, ekonomik gelişmeyi beraberinde getirecek olan Hassa Tüneli’ndeki projesindeki çok önemli gelişmeyi Hatay halkıyla paylaştı. Yayman, bu yıl içerisinde ilk kazmanın vurulacağını açıkladı.
Hatay’ın ihtiyaçları olan her hizmetin gelmesi noktasında işin takipçisi olan Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’ı, milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu ile beraber ziyaret ettiler.
Bu bölgenin kaderini değiştirecek, binlerce insana iş imkanı getirmesine kesin gözüyle bakılan Hassa Tüneli konusunu masaya yatıran Milletvekilleri Yayman ve Türkoğlu bu toplantının önemli ayrıntılarını bölge halkıyla paylaştılar. Milletvekili Yayman Hassa Tüneli projesinin tamamlandığını ve bu yıl içerisinde ilk kazmanın vurulacağı müjdesini verdi. Yayman, Hassa Tünelinin yap-işlet-devret modeliyle bu yıl yapımına başlanacağını vurguladı.
Hassa Tüneli projesindeki bu önemli gelişme, bölge insanında sevinç yarattı.
Milletvekili Hüseyin YAYMAN daha önceki açıklamalarında Hassa Tüneli projesini bizim namus ve şeref borcumuzdur diye niteleme yapmış, tünelin yapımını gerçekleştirmek için gerekirse Ulaştırma Bakanlığı’nın önünde çadır kurarız. Hassa Tünelini Ya yapacağız, Ya yapacağız diyerek kararlığını dile getirmişti. Yayman, Hassa Tüneli konusundaki ısrarlı ve kararlı takipçiliğinin karşılığını alarak vatandaşlarıyla buluşturdu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.