HATAY, 31 MART SEÇİMİNE HAZIR « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

30 Kasım 2021 - 02:46

HATAY, 31 MART SEÇİMİNE HAZIR

HATAY, 31 MART SEÇİMİNE HAZIR
Son Güncelleme :

01 Ocak 2019 - 9:00

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı adayı İbrahim Güler, AK Parti Hatay teşkilatı olarak 31 Mart seçimine hazır olduklarını söyledi.
AK Parti Hatay il teşkilat içi eğitim toplantısında konuşan Güler, güçlü, mazluma sahip olan, ümmete sahip olan, yarınları aydın Türkiye’yi cumhurbaşkanımızın liderliğinde yapmaya devam edeceğiz” dedi.
Anemon Otel’de düzenlenen toplantıya Enerji ve Tabii Kaynaklar eski bakanı, AK Parti Kayseri milletvekili Taner Yıldız, 31 Mart seçiminin birçok denge ve dinamikle mücadele edilen bir seçim olacağını belirtti.
Türkiye’nin bu günlere kolay gelmediğini ve herkesin bu bütünün bir parçası olduğunu dile getiren Yıldız, şunları söyledi: “Türkiye, yalnızca idaresiyle, siyasetiyle, sosyal yapısıyla, ekonomik yapısıyla değil, aynı zamanda beyniyle, zihniyle, kalbiyle, vicdanıyla, aklıyla, sağduyusuyla, sezgileriyle, hatta basireti ve ferasetiyle beraber büyüdü. Biz vatandaşmış gibi yapmadık çünkü vatandaşın kendisiyiz. Biz yapıyormuşuz gibi yapmadık çünkü gerçekten yaptık. Bizler, gönlümüzden geleni aslolanla beraber iyi bir niyet ve yapıcı gayretle beraber Allah’a tevekkül etmiş ve sonuçlarına hep razı olmuşuzdur.” dedi.
HATAY, 31 MART SEÇİMİNE HAZIR
AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı adayı İbrahim Güler ise konuşmasında, AK Parti Hatay teşkilatı 31 Mart seçimine hazır olduklarını söyledi.
Hatay’da her zaman milletin derdini dertleri olarak gördüklerini söyleyen Güler, “AK Partimizin bir ülküsü var. Bizim cumhurbaşkanımızın idealleri var. O da güçlü Türkiye, boyun eğmeyen Türkiye, mazluma sahip olan bir Türkiye, ümmete sahip olan bir Türkiye, yarınları aydın bir Türkiye ve biz bunları cumhurbaşkanımızın liderliğinde yapmaya devam edeceğiz.” dedi.
SEÇİMDEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
AK Parti Hatay il başkan vekili Mehmet Ali Yanmaz ise, yaptığı konuşmada 31 Mart akşamında Hatay’dan zaferle çıkacaklarına inandıklarını ve bu müjdeyi cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a vereceklerini dile getirdi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.