Hatay Basın Cemiyeti’nden Başsavcı Çelikkol’a ziyaret - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

20 Mayıs 2024 - 11:23

Hatay Basın Cemiyeti’nden Başsavcı Çelikkol’a ziyaret

Hatay Basın Cemiyeti’nden Başsavcı Çelikkol’a ziyaret
Son Güncelleme :

28 Eylül 2023 - 16:20

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Basın Cemiyeti (HBC) Başkanı Hikmet Otuzbir ve yönetim kurulu üyeleri, Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarette konuşan Hatay Basın Cemiyeti Başkanı Hikmet Otuzbir, Başsavcı Çelikkol’a görevinde başarılar diledi.
Şehrin yeniden ayağa kalkmasında Cumhuriyet Başsavcılığına da önemli görevler düştüğünü kaydeden Başkan Otuzbir, “Şehrimiz siz değerli devlet büyüklerimizin sayesinde en sağlıklı şekilde ayağa kalkacaktır. Bu süreçte Hatay basını ve Hatay Basın Cemiyeti olarak elimizden gelen desteği vermeye hazırız.” dedi.
Ziyaretlerinden dolayı cemiyet başkanı Hikmet Otuzbir’e ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol, devletin gücü ve imkanlarıyla bu zor zamanları en hızlı ve sağlıklı şekilde aşacaklarını kaydetti.
Hatay Cumhuriyet Başsavcılığı’nın kapılarının insanlara sonuna kadar açık olduğunu da ifade eden Çelikkol, “Bu şehrin insanının derdi, sıkıntısı ve yaşadığı problemi aktarabilmesi için elimizden geleni yapacağız. Deprem sürecinde mağduriyet yaşayan tüm vatandaşlarımız, gönül rahatlığıyla kendilerine muhatap bulabilecek. Tüm imkanlarımızla vatandaşlarımızın yanındayız.” diye konuştu.
Ziyaret, günün anısına çekilen fotoğraf karesinin ardından son buldu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.