Hatay Büyükşehir Belediyesinden kardeşlik Sofrası « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

24 Eylül 2021 - 18:19

Hatay Büyükşehir Belediyesinden kardeşlik Sofrası

Hatay Büyükşehir Belediyesinden kardeşlik Sofrası
Son Güncelleme :

09 Haziran 2017 - 8:49

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın il genelinde hemşehrileriyle ekmeğini paylaştığı Kardeşlik Sofrası Reyhanlı’da kuruldu.
Hatay Büyükşehir Belediyesi, 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayında birlik, beraberlik duyguları ile maneviyatın güçlenmesi ve bir arada yaşama kültürünün pekişmesi amacıyla her yıl olduğu gibi bu yıl da sosyal ve kültürel hizmetler sunmaya devam ediyor.
Reyhanlı’da gerçekleştirilen iftar sofrasına Başkan Savaş’ın yanı sıra HBB Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Maden, HATSU Genel Müdürü Mehmet Çaparali, HBB Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Gökhan Yıldırım, HBB Muhtarlar Dairesi Başkanı Durmuş Yıldırım, CHP İl Başkanı Mehmet Güzelmansur ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.
Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından İftar yemeğinde barış, kardeşlik, bereket ve huzur için dualar edilerek oruçlar açıldı. IMG_8619

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.