HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR MİLLİ TAKIMLAR SPORCU GÖNDERMEYE DEVAM EDİYOR - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

8 Aralık 2023 - 05:52

HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR MİLLİ TAKIMLAR SPORCU GÖNDERMEYE DEVAM EDİYOR

HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR  MİLLİ TAKIMLAR SPORCU GÖNDERMEYE DEVAM EDİYOR
Son Güncelleme :

03 Haziran 2021 - 19:45

Bu Haber 43 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediyespor’un başarılı su topu sporcuları milli takım kampına katılıyor.
Mavi-beyazlıların yetenekli genç sporcuları Melike Hazal Sağlam, Gülfem Tuna, Elif Esma Ersözlü ve Ada Hanım Türkoğlu U-17 Kadınlar Su Topu Milli Takım kadrosuna seçildi.
Milli takıma kadrosuna seçilen genç sporcular, 2-6 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak kamp öncesi kulüp başkanı Zekiye Barutçu Yiğitbaşı ile birlikte Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı ziyaret etti.
Kulübün bir başka başarılı şubesi atletizmde bir derece daha geldi. Mavi-beyazlıların başarılı atletleri Meryem Fındık, İklim Kara ve Feride Nur Güner Gaziantep’te yapılan Atletizm Geliştirme Projesi ve İl Karmaları Projesi Final yarışmasında, küçük kızlar kategorisinde takım olarak Türkiye 3.sü oldu.
Üç kademeden oluşan yarışta her kademeden puan alarak 3.lük eden genç sporcular Hatay’a başarı ile döndü.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.