HATAY ÇİÇEKLERLE BEZENİYOR « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Ekim 2021 - 22:57

HATAY ÇİÇEKLERLE BEZENİYOR

HATAY ÇİÇEKLERLE BEZENİYOR
Son Güncelleme :

17 Ocak 2020 - 9:15

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı, Hatay’ın her ilçesinde mevsimlik çiçek ekimi, ağaçlandırma ve bitkilendirme çalışmalarına yıl boyunca devam ediyor.
HBB ekipleri, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın girişimleri ile şehre kazandırılan dev organizasyon EXPO 2021 öncesinde il genelinde çiçeklendirme çalışmalarını arttırdı.
HBB Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı ekipleri, kentin dört mevsim göze hitap eden estetik görünümünü koruması için çaba harcıyor. Ekipler Antakya Cumhuriyet Alanı’na mevsimlik çiçek ekimi çalışması gerçekleştirerek kent meydanını rengârenk bir görünüme kavuşturdu.
Mevsim koşullarına dayanıklı ve farklı renklerdeki çiçekler vatandaşların da beğenisini kazandı. HBB ekipleri, mevsimlik çiçek ekimi çalışmalarının il genelinde devam ettiğini belirtildi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.