Hatay İl Sağlık Müdürü Hambolat’ın Yeni Yıl mesajı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

11 Mayıs 2021 - 07:24

Hatay İl Sağlık Müdürü Hambolat’ın Yeni Yıl mesajı

Hatay İl Sağlık Müdürü Hambolat’ın  Yeni Yıl mesajı
Son Güncelleme :

31 Aralık 2020 - 22:24

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Hambolat, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Acı, hüzün ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıyor, yeni ümitler ve beklentiler içerisinde yeni bir yıla girmiş olmanın mutluluğunu ve heyecanını hep birlikte paylaşıyoruz.
Öncelikle 2021 yılının gönüllerimizi fethetmiş eşsiz güzelliklere sahip Hatay’ımız başta olmak üzere ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.
Her yeni bir yıl bizlere, bir önceki yılın iyi ve kötü tecrübelerinin mukayesesini yapma ve yeni yol haritaları, planlamaları oluşturma fırsatı sunmaktadır. Tüm dünyada ve ülkemizde yaşanan Covit-19 salgını, doğal afetler gibi birçok hadiseler, her ne kadar da yüreğimizde karamsarlık yaratmış olsa bile 2021 yılında umut ve beklentilerimizi canlı tutarak Devletimiz, Kurumlarımız ve Milletimiz ile emin adımlarla sağlık hedeflerimize ilerlemeyi sürdüreceğiz. Sağlık alanında yapılan ve halen devam eden yatırımlar bu ilerleyişin en somut örneklerini oluşturmaktadır.
Bu hedefte ben ve tüm mesai arkadaşlarımız hizmet sunmakla mükellef olduğumuz siz değerli Hatay halkımıza, memnuniyeti esas alan bir anlayış ile birlik, beraberlik ve sıkı bir uyum içerisinde 2021 yılının vatandaşlarımız adına en iyi şekilde geçmesi için zamanımızı, enerjimizi ve gücümüzü sonuna kadar kullanmaya devam edeceğiz.
Yeni bir yılın heyecanını yaşarken siz değerli hemşehrilerimizden beklentimiz; maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarının gözetildiği, Pandemi mücadelesi için alınan tedbirlere tam uyulduğu, güzel ve iyi bir yılın olmasıdır. Unutmayalım ki; bilinçli alınan her bir tedbir geleceğe dikilen bir fidan gibidir.
Bu duygu ve düşünceler içerisinde Hatay’ımız başta olmak üzere, sağlık çalışanlarımız ve aziz milletimizin yeni yılını en içten ve en samimi duygularımla kutluyor, Yeni yılın ülkemize ve tüm İslam Alemi’ne hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.