HATAY MİLLETVEKİLLERİ YEMİN ETTİ - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

16 Haziran 2024 - 18:24

HATAY MİLLETVEKİLLERİ YEMİN ETTİ

HATAY MİLLETVEKİLLERİ YEMİN ETTİ
Son Güncelleme :

05 Haziran 2023 - 17:21

Bu Haber 0 kez okunmuştur.
reklam

28.dönemde AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti listelerinden milletvekili seçilen isimler yüce Türk milletinin huzurunda yeminlerini ederek göreve resmen başladılar.
AK Parti’den Adem Yeşildal, Hüseyin Yayman, Abdülkadir Özel ve Kemal Karahan, Cumhuriyet Halk Partisi’nden Mehmet Güzelmansur, Nermin Yıldırım Kara, Servet Mullaoğlu ve Necmettin Çalışkan, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Lütfi Kaşıkçı ve İYİ Parti’den Şefik Çirkin yeminlerini ederek görevlerine resmen başladılar.
Hatay adına Hüseyin Yayman, Abdulkadir Özel, Mehmet Güzelmansur ve Lütfi Kaşıkçı ikinci dönemlerine başlarken, Adem Yeşildal ve Şefik Çirkin, uzun bir aranın ardından yeniden meclise girmeyi başardılar. Kemal Karahan, Nermin Yıldırım Kara, Necmettin Çalışkan ve Servet Mullaoğlu ise TBMM’de ilk dönemlerini geçirecekler.
Bizler de Gizem Gazetesi yayın ailesi olarak tüm Hatay Milletvekillerimize görevlerinde başarılar diliyor, Hatay için hayırlı hizmetlerde bulunmalarını temenni ediyoruz.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.