Hatay Suriye Dostluk ve Kardeşlik Derneği’nden Milletvekili Şanverdi’ye teşekkür plaketi - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

15 Ağustos 2022 - 07:52

Hatay Suriye Dostluk ve Kardeşlik Derneği’nden Milletvekili Şanverdi’ye teşekkür plaketi

Hatay Suriye Dostluk ve Kardeşlik Derneği’nden Milletvekili Şanverdi’ye teşekkür plaketi
Son Güncelleme :

15 Kasım 2016 - 8:23

Bu Haber 22 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı İlçesi’nde bulunan Hatay Suriye Dostluk ve Kardeşlik Derneği Başkanı ve belediye başkan yardımcısı Hüseyin Yumuşak AK Parti Hatay Milletvekili ve MKYK Üyesi Fevzi Şanverdi’ye, Suriyelilere verdiği destekten dolayı teşekkür plaketi verdi.
AK Parti İlçe binasında düzenlenen törende konuşan dernek başkanı ve belediye başkan yardımcısı Hüseyin Yumuşak, AK Parti Hatay Milletvekili ve MKYK Üyesi Fevzi Şanverdi’nin Suriyelilere yönelik çalışmalarında verdiği destek ve katkıdan dolayı teşekkür etti. İç savaş nedeniyle Türkiye’ye yerleşen Suriyelilerin sorun ve taleplerine çözüm bulmak için ellerinden gelen çabayı gösterdiğini belirten Milletvekili Şanverdi, “Suriyeliler ülkelerinde yaşanan iç savaş nedeniyle ülkemize sığındılar. Onlar bizim misafirimiz olarak ülkemizin her yerinde yaşıyorlar. Suriyeli kardeşlerimizin duasını alıyoruz. Suriyelilerin olası sorun ve taleplerine çözüm bulmak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.”
Törene dernek müdürü Mohammed Mansor Alatraş ta katıldı.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.