Hatay Suriye Dostluk ve Kardeşlik Derneği’nden teşekkür plaketi « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

31 Temmuz 2021 - 05:00

Hatay Suriye Dostluk ve Kardeşlik Derneği’nden teşekkür plaketi

Hatay Suriye Dostluk ve Kardeşlik Derneği’nden teşekkür plaketi
Son Güncelleme :

23 Eylül 2016 - 8:51

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Suriye ve Dostluk Derneği’nce ülkelerine bayramlaşmaya giden Suriyelilerin gidiş ve dönüşlerinde gösterilen kolaylık nedeniyle Vali Yardımcısı ve Cilvegözü Sınır Kapısı Mülki Amiri Mehmet Eriş ile İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Hacı Nuri Ünal’a teşekkür plaketi verildi.
Reyhanlı İlçesi’nde bulunan Hatay Suriye Dostluk ve Kardeşlik Derneği Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Yumuşak, dernek müdürü Dr. Mohammad Mansor ve yönetim kurulu üyeleri Hamit Zaimoğlu, Husam Abdurrahman ile Cilvgeözü Sınır Kapısı’nda Vali Yardımcısı ve Mülki Amiri Mehmet Eriş, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hacı Nuri Ünal’ı makamlarında ziyaret etti.
Yumuşak, gerek Ramazan Bayramı’nı ve gerekse Kurban Bayramı’nı ülkelerinde geçirmek için Cilvegözü’nden çıkış yapan ve geri dönen Suriyelilerin iş ve işlemlerinde alınan önlemlerle izdiham yaşanmadan bayramlaşma ziyaretinin gerçekleştiğini söyledi, Yumuşak, “40 bin Suriyeli yakınları ile bayramlaşmak için ülkesine gitti. Bu gidiş ve gelişlerinde gerek Mülki Amirlik ve gerekse güvenlik noktasında Jandarma’nın aldığı önlemlerle hiç sorun yaşanmadı ve gerekli kolaylık sağlandı. Dernek olarak Suriyelilere vermiş olduğunuz bu hizmet nedeniyle teşekkür ederiz” dedi.
(Haber Merkezi)
plaket-6

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.