HATAY SURİYE DOSTLUK VE KARDEŞLİK DERNEĞİ’NDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Ekim 2021 - 19:25

HATAY SURİYE DOSTLUK VE KARDEŞLİK DERNEĞİ’NDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

HATAY SURİYE DOSTLUK VE KARDEŞLİK DERNEĞİ’NDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Son Güncelleme :

27 Eylül 2016 - 9:16

Bu Haber 23 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Suriye Dostluk ve Kardeşlik Derneği Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Yumuşak Kurban Bayramı’nda, Suriyelilerin ülkelerine yaptıkları bayramlaşma ziyareti gidiş ve dönüşlerinde gösterilen kolaylık, yardım ve desteklerinden dolayı Kaymakam Tuncay Dursun, Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Özkan, Cilvegözü Pasaport Şube Müdürü Mehmet Kar’a teşekkür plaketi verdi.
Yumuşak, beraberinde Dernek Müdürü Dr. Muhammed Mansor Alatraş, dernek yönetim kurulu üyesi Dr. Husam Abdurrahman ile Kaymakam Tuncay Dursun, Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Özkan ve Cilvgeözü Pasaport Şube Müdürü Mehmet Kar’ı ziyaret etti.
Yumuşak teşekkür ziyaretinde yaptığı açıklamada, “Ramazan Bayramı’nda olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da Suriyeli misafirlerimiz ülkelerinde geride bıraktıkları yakınları ile bayramlaşmak üzere bir hafta öncesinden Cilvegözü Sınır Kapısı’ndan çıkış yaptı. Bayram ziyaretlerini ülkelerindeki yakınları ile geçirerek hasret gideren misafirlerimiz geri dönmeye devam ediyorlar. Bu ziyaret nedeniyle, güvenlikleri, Cilvegözü’ndeki çıkış işlemlerinin süratle yapılarak bir an önce gitmelerinin sağlanması, dinlenme yerlerinde ihtiyaçlarının karşılanması konusunda gerekli hassasiyeti gösteren başta Kaymakamımız Tuncay Dursun, Belediye Başkanımız Hüseyin Şanverdi, İlçe Emniyet Müdürümüz Mustafa Özkan ve Cilvegözü Pasaport Şube Müdürümüz Mehmet Kar’a ve emeği geçen personellerine teşekkür ederiz” dedi.
(Haber Merkezi)
84131

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.